Конкурс до Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України

Оголошено конкурс до Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України, дедлайн подачі документів 7 серпня (включно), формування громадської ради відбудеться шляхом інтернет-голосування.

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України, які відбудуться 6 вересня 2017 року.

Місце проведення установчих зборів – актова зала Мінінфраструктури України (3 поверх), м. Київ, проспект Перемоги, 14. Початок зборів о 11.00 годині, початок реєстрації о 10:00.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.

До заяви додаються:

 • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства ;
 • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із Статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
 • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як власником бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних, включно з публікацією їх на офіційному  веб-сайті органу;
 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства;
 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону, адресу офіційного веб-сайту інституту громадянського суспільства.

З метою проведення рейтингового інтернет голосування, що сприятиме відкритості та прозорості установчих зборів, ініціативна група рекомендує додати до заяви:

 • кольорове фото в електронній формі розміром не менше 300х300 точок;    
 • гіпер посилання на  особисту сторінку кандидата та сторінку інституту громадянського суспільства в соціальних мережах;                           
 • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються його мотиви бути обраним до складу Громадської ради;
 • копію податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій за два останні роки (з відміткою податкової або квитанцією, що підтверджує подання звітності).

Заява та всі документи, що додаються до неї, завантажуються через форму на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України (https://gromrada.mtu.gov.ua/) та оригінали документів обов’язково надаються ініціативній групі з 24 липня 2017 року до 7 серпня 2017 року включно. Документи надіслані засобами поштового зв’язку розглядаються згідно дати відправлення на поштовому штемпелі.

Детальна інформація за посиланням http://mtu.gov.ua/news/28888.html

Контакти

 • (044) 351-41-75
 •  351-49-12
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.