bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Поїздка в Новоборівський дитячий будинок-інтернат

26 вересня відбудеться поїздка до Новоборівського дитячого будинку-інтернату для дівчат віком від 4 до 35 років, що на Житомирщині. Волонтери долучайтеся!

Новоборівський дитячий будинок-інтернат знаходиться на Житомирщині. Адреса закладу: Житомирська обл. Володарсько-Волинський район, с.м.т. Нова Борова, вул. Макаренка,8

26 вересня команда detdom.info вирушає в гості до дівчат. Більшість з них сироти, у дівчаток II група інвалідності (психо-неврологічні відхилення).

Пропоную провести щось типу ліпки, малювання, але слід враховувати, що дівчата талановиті, їх роботи (вишивки, поробки) нас просто вразили. Не пагано, було би провести ще лекцію (наприклад, про гігієну, використання косметики), цікавий загальноосвітній урок - розповісти про космос і планети, про якусь країну… З великим задоволенням вислухаємо ваші пропозиції.

роботи вихованок дитячого будинку

Також хочемо привернути увагу, що в інтернаті немає психолога і якщо у вас або когось з ваших друзів є відповідна освіта, досвід роботи з такими дітками, то ви нам вкрай необхідні. Директор закладу звертав увагу на те, що в інтернаті є такі дівчата, яких психолог може практично повністю соціалізувати.

Будемо раді приєднанню до поїздки водіїв зі своїм авто, це питання завжди актуальне.

Місце збору 7.00 ст. метро Житомирська (вихід в напрямку Житомира). Хто бажає приєднатись, зателефонуйте!

Координатор поїздки Альона (050)416-06-13 

В серпні декілька людей із команди http://www.detdom.info/ відвідали цей інтернат, про поїздку і потреби цього закладу можна прочитати за посиланням: http://bit.ly/1W1XLIH.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.