bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація дослідження доступності судів Полтавської, Харківської та Чернівецької областей

23 вересня об 11:00 год в правовому клубі Pravokator відбудеться підсумковий круглий стіл на тему «Дослідження задоволеності відвідувачів суду окремими аспектами роботи судів Полтавської, Харківської та Чернівецької областей через оцінку відвідувачами суду».

Дата: 23 вересня (понеділок), 2019

Місце проведення: м. Київ, правовий клуб Pravokator, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх

Час: 11:00 - 14:00

Учасники: представники Програми USAID “Нове правосуддя”, ГС “Мережа правового розвитку”, Державної судової адміністрації, Міністерства юстиції України, судді Полтавської, Харківської та Чернівецької областей, а також представники ГС “Українська Гельсінська спілка з прав людини” та ГО “Українська фундація правової допомоги”.

Мета заходу: Презентувати результати дослідження широкому колу громадськості та експертів, порівняти результати опитувань у судах Полтавської, Харківської та Чернівецької областей, обговорити рекомендації для вдосконалення їх роботи.

Протягом лютого-вересня 2019 року громадською спілкою “Мережа правового розвитку” спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя», в Полтавській, Харківській та Чернівецькій областях проводилося масштабне дослідження задоволеності відвідувачів суду окремими аспектами роботи суду за методологією КГЗ (картки громадського звітування) в рамках системи оцінювання роботи суду (СОРС).

Дослідження було проведено у 94 судах, де загалом було опитано 10119 респондентів. 

Одним із основних завдань дослідження було визначення пріоритетних напрямків удосконалення якості роботи конкретного суду, базуючись на запропонованій системі вимірів таких якостей як доступність суду, зручність та комфортність перебування у суді, повнота та ясність інформації, сприйняття роботи працівників апарату суду, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи судді.

Експерти оцінили сприйняття відвідувачами роботи конкретного суду та якості наданих послуг. В результаті дослідження виявлено ключові проблеми в роботі судів та підготовлено рекомендації щодо їх вирішення. Реалізація цих рекомендацій має збільшити громадську довіру до суду.

Аналітичні звіти за результатами дослідження в Харківській (http://bit.ly/2kF8Qry), Полтавській (http://bit.ly/2m19Q9p) та Чернівецькій (http://bit.ly/2kknPGY) областях.

Для участі в заході - просимо зареєструватись за посиланням: 
http://bit.ly/2m1tjqs

На жаль, кількість місць обмежена, організатори підтвердять вашу участь в заході, не пізніше 21 вересня (суббота)

Організатори не компенсують витрати пов’язані із участю в заході. 

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Контакти

  • Контактна особа: Денис Губашов
  • менеджер з комунікацій ГС “Мережа правового розвитку”
  • +38 (093) 704 80 03
  •  hubashov@ldn.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.