bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Сплануємо спільні кроки для добрих доріг на Березанщині!

Саме для цього запрошуємо 16 липня 2020 р. представників органів місцевого самоврядування, старост, активістів і депутатів сіл Березанської та Коблівської ОТГ і ЗМІ за круглим столом, що відбудеться о 9-45, у четвер 16 липня у сесійній залі Березанської районної ради.

Питання програми круглого столу: 

  1. Які є досягнення та що заважає добрим дорогам на Березанщині;
  2. Які є практики місцевих  полісі та порозуміння її суб’єктів/об’єктів;
  3. Як зменшити або запобігти ризикам реформи дорожньої галузі.

Ми обговоримо напрацювання команди  проекту, зробимо роботу над помилками та  ініціюємо формування коаліції  обласної коаліції «За добрі дороги у гармонійних громадах Миколаївщині!».

Також за кавою у дружньому колі ініціативної групи з формування коаліції «За добрі дороги у гармонійних громадах Миколаївщині!» ми сплануємо наступні спільні кроки на місцевому та обласному рівні. Зокрема, напрацюємо спільну позицію на підсумковому обласному  круглому столі проекту у м. Миколаєві, що заплановано на 24 липня 2020 р. 

УВАГА! Список учасників формуються на основі заявок на участь у заході, що приймаються до 12-00,  13 липня 2020 року.

Учасники, що пройшли конкурс, отримають підтвердження з програмою конференції до 14 липня 2020р. до 17-00.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу fondnikol@gmail.com або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

Місце проведення: зала засідань Березанської районної ради (вул. Центральна, 33, смт Березанка).

Початок реєстрації: 09-30. Час проведення: 9-45 – 12-00.

Прес - служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Круглий стіл є заходом проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.

Контакти

  • 47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.