bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19

Продовжується робота над нашим новим проєктом «Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства» у Херсонській області. Запрошуємо долучитись до роботи.

За 4 місяці діяльності ми плануємо виявити найкращі регіональні практики реагування на пандемію COVID-19, а також запропонувати шляхи покращення наявних місцевих політик у соціально-економічній сфері. Проєкт імплементується в 24-ох областях.

Ми розуміємо, що криза ще не минула, і що існує високий ризик подальшого загострення епідемічної ситуації, тож вважаємо, що результати моніторингу та напрацьовані у співпраці рекомендації дозволять більш ефективно реагувати на аналогічні виклики.

Наразі вже обрано ОТГ та міста для проведення моніторингу, проте йде акивний пошук та опрацювання інформації.

Якщо у вас залишилися питання щодо проведення моніторингу або ви бажаєте долучитися - звертайтеся до координатора/ки проєкту.

Координатором/кою в Херсонській області є Шпіньова Юлія

Контактний телефон: +38 099 30 55 102, Ел. пошта shpinovayuliia@gmail.com

Проєкт реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

 

 

Контакти

  • 0993055102
  •  shpinovayuliia@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.