bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МГР МГО «Партнер» оголошує тендер на закупівлю канцтоварів (Одеса)

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення канцтоварами працівників проекту профілактики ВІЛ серед ЧСЧ та ТГ в рамках проекту 91-GF-20, що фінансується МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Позиції для закупівлі

  Одиниця виміру Кількість
Папір  А4 80 мкм 500 аркушів шт. 100
Файли А4 30 мкм 100 шт шт. 50
Ручка гелева СИНЯ шт. 50
Сегрегатор А4 5 см шт. 25
Сегрегатор А4 7,5 см шт. 25
Олівець простий шт. 30
Степлер №26 шт. 4
Скоби №26 шт. 30
Блокнот А5 шт. 15
Калькулятор шт. 2

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Три робочі дні з моменту оплати рахунків.

Закупівля товарів та послуг Організацією МГР «Партнер», здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад цінової пропозиції:

Цінова пропозиція у формі рахунку-фактури на електронну адресу apanasenkov@ukr.net , або власноруч за адресою: м.Одеса, вул. Краснова, 14, Офіс МГР ”Партнер”

Реєстраційні документи постачальника продукції та товарів

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальниківучасть у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється.
  • У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками

·         Апанасенко Віталій Олегович

·         Контактний номер телефону 0930750531

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться 13.03.2020. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 2 (двох) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою, електронною поштою або за телефоном учасника

Контакти

  • МГР МГО «Партнер» apanasenkov@ukr.net 0930750531 м. Одеса вул. Краснова 14
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.