bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тенедер продовжено! Запрошення до участі у тендері на проведення ремонтних робіт

Покровська районна організація осіб з інвалідністю” в рамках проєкту “Тато Хаб” за підтримки програми ООН з відновлення та розбудови миру, цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання ремонтних робіт у межах мікропроєкту.

Перелік робіт: 1. Демонтажні роботи, 2. заміна вікон, 3. встановлення дверей, 4. ремонт підлоги, 5. ремонт стелі, 6. ремонт стін, 7. ремонт укосів, 8. електро-технічні роботи 9. санітарно - технічні роботи, 10. заміна сиситеми оплаення, 11. встановлення системи вентиляції.

Список документації, що складають тендерну пропозицію та вимоги до учасників зазначені в “Інструкції учасникам” у додатку (файлах) нижче.

Підрядник має бути офіційно зареєстрованим для здійснення відповідної діяльності на теріторії України, мати відповідний КВЕД, повині мати досвід проведення подібних робіт.

Адреса надання послуги: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бульвар Машинобудівників, буд. 49.

Тендерну документацію можно безкоштовно отримати за такою адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Наді Курченко, буд. 29.

Пропозицій повинні залишатись чинними впродовж (60 днів) з дати розкриття конкурсних пропозицій і повині бути доставлені за вищенаведеною адресою до 10.00 години 29 жовтня 2020 року, та в електроному вигляді надіслані на пошту ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа “Угода № RPP 2020/09/254/SC - відкритий тендер” після чого вони будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропзицій, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру не розкритими. 

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою вказвною вище, або за телефонами: +380997708463; +380737708463;

 

Контакти

  • Контактна особа: Бойко Ярослав Борисович
  • тел.: +380997708463; sakharova54@gmail.com; uafishingclub2018@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.