ГУРТ провів вебінар для менеджерів громадських організацій, присвячений цифровій безпеці

11 квітня 2017 року Ресурсний центр ГУРТ у рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України провів другий безкоштовний вебінар для менеджерів громадських організацій. Цього разу учасники онлайн-зустрічі могли дізнатися більше про поняття цифрової безпеки та її важливість.

Спікером вебінару був Микола Костинян, консультант і тренер з цифрової безпеки, представник ISC Project в Україні. Спираючись на власний досвід у цій галузі, він розповів, де саме можуть ховатися цифрові загрози, та надав рекомендації для захисту ОГС від них.

Передусім спікер звертався до керівників організацій: «Неякісне управління – головна причина проблем. І не тільки в Україні, а й у багатьох країнах, де я мав змогу попрацювати з організаціями громадянського суспільства. Від рівня організаційного розвитку залежить захист ОГС, як, між іншим, і решта сфер її діяльності. Тобто захист – це управлінське рішення, яке має приймати найвище керівництво. А починати треба з оцінки ризиків. Організація має зрозуміти, які для неї є реальні ризики. Не надумані, не такі, про які ми прочитали в Інтернеті чи побачили в кіно, у фільмі про шпигунів. Спочатку слід з’ясувати це і потім думати , що з цими ризиками робити».

На вебінарі учасники також могли дізнатися, чим загрожують злами електронних скриньок, сайтів, сторінок у соціальних мереж, викрадення і втрата даних та багато іншої практично корисної інформації.

Вебінар доступний для перегляду тут.

Вебінар організовано Ресурсним центром ГУРТ за підтримки TechSoup Europe.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Мирослав Ліщинський   456 днів тому   #  

Чи буде можливість переглянути вебінар у записі?

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   456 днів тому   #  

Так, пане Мирославе. Додамо лінк найближчим часом!

З повагою,
Катерина

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   456 днів тому   #  

Додали лінк на відеозапис. Гарного дня!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.