bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Інструменти участі громадян для впливу на прийняття рішень владою» (Суми)

28 липня о 14:00 в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Героїв Сумщини, 10) відбудеться третій тренінг з серії тренінгів «ГРОМАДЯНИН «А» - «Інструменти участі громадян для впливу на прийняття рішень владою у реалізації громадських ініціатив». Дедлайн - 27 липня 2017 р.

ГРОМАДЯНИН “А” - серія тренінгів, організованих Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” у м. Суми, спільно з Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою та Юридичною клінікою Сумського державного університету. Мета - активізація та самоорганізація громадян, покращення взаємодії громадян з владою, посилення практик використання інструментів участі для прийняття рішень на місцевому рівні.

Учасники третього тренінгу “ІНСТРУМЕНТИ УЧАСТІ ГРОМАДЯН ДЛЯ ВПЛИВУ НА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ВЛАДОЮ У РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ” зможуть:

  1. Просувати та контролювати демократичні зміни та рішення органів влади.

  2. Дізнатися базову інформацію про інструменти участі, які можливо використовувати у локальних громадах.

  3. Підвищити практичні навички у визначенні мети та завдань громадської ініціативи й застосуванні інструментів участі відповідно до цілей громади.

  4. Зрозуміти, як ефективно долучати спільноту до своєї громадської ініціативи за допомогою інструментів участі.

  5. Підготувати матеріали для запровадження та реалізації власної громадської ініціативи через використання інструментів участі.

Усіх охочих взяти участь у заході просимо заповнити коротку реєстраційну форму: https://goo.gl/eLxPZa

По успішному завершенню тренінгу - активні учасники отримають цифрові сертифікати від “Активної Громади Сум”.

Примітка.Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” - об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”. Відомо, що місто Суми приєдналося до мережі “Активної Громади” з січня 2017 року.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

  • Михайло Горкуша
  • (050) 450-60-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.