bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вища школа лідерства та дослідження «Democracy Defenders» Vol.2

З 29 листопада по 2 грудня відбудеться майстерня «Вища школа лідерства та дослідження «Democracy Deffenders Vol.2.0.». Під час тренінгу учасники та учасниці проведуть польове дослідження громад на заході України. Дедлайн - 5 листопада 2018 р.

Мета майстерні: запропонувати інструменти молодим захисникам демократії для кращого розуміння, як саме місцева демократія та залученість жителів міста пов’язані з мирним діалогом, врегулюванням конфліктів та толерантністю. 

Після навчання, учасники мають нагоду застосовувати нові вміння та навички, отримані під час майстерні, впроваджуючи власні соціальні, чи бізнес проекти застосовуючи методи партисипативного дослідження та картування громади, як дієвого інструменту.

Головним чином на майстерні ми очікуємо побачити активістів та активісток, які готові досліджувати, або хочуть вдосконалитися в цьому напрямку і яким близька тема низової демократії з Івано-Франківської та Луганської областей, а також усієї України. В тому числі внутрішньо переміщених осіб, людей різних національностей та етнічного походження, представників та представниць різних спільнот зі своїм унікальним досвідом.

Ключова тренерка майстерні - соціальна іноваторка Olesya Arkhipova.

Для участі у програмі заповніть анкету за посиланням (https://u.to/JobcEw) до 5 листопада. У випадку, якщо не працює коротке посилання, то скористайтеся повним https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezGh4cAQ2aSbb8TOI1r14rtUxMZO0T5UBhguSqznewrV6agw/viewform

Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 8 листопада. 

Учасникам та учасницям “Вищої школи лідерства та дослідження” організатори забезпечують проживання і харчування. А також компенсують вартість проїзду в сумі не більше 500 гривень за наявності підтверджуючих документів (крім СВ та 1 класу).

Під час майстерні учасники та учасниці:

- отримують теоретичні та практичні знання з польових досліджень;
- ознайомляться із методом картування громади, як інструментом пошуку локальних проблем та їх вирішення;
- навчаться опрацьовувати зібрані матеріали дослідження, систематизувати та аналізувати для подальшої імплементації;
- познайомляться із методом інтерактивних соціальних перформансів, як способом дослідження;
- здобудуть базові практичні навички медіа супроводу досліджень, що передбачають пряму дію.

Воркшоп відбудеться в межах проекту Providing dialogues and Civic Engagement» (Діалог та активізація громадян) за фінансової підтримки National Endowment for Democracy

Контакти

  • Катерина Лучко 097 7331485 kat.luchko@gmail.com Дмитро Кузнєцов 0635844992/0667506564
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.