bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Впровадження інновацій в школах: новий безкоштовний онлайн-курс на Prometheus

Prometheus запускає безкоштовний онлайн-курс «Впровадження інновацій в школах» від викладачів Массачусетського технологічного інституту.
 
Навіть в українських реаліях можна докласти зусиль і створити дуже хорошу школу.
 
Якщо докласти зусиль трошки більше – можливо створити невеличку мережу шкіл, що надають якісні знання.
 
Однак в усьому світі досі лишається проблема: як зробити абсолютно усі школи – хорошими?
 
Над її вирішенням б’ються найкращі розуми людства – науковці, педагоги, вчителі та експерти.
 
Тому Prometheus запустив цикл онлайн-курсів від визнаних фахівців у справі розбудови освітньої системи.
У вересні цього року вже стартував онлайн-курс Інституту педагогіки (Teachers College) Колумбійського університету «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?», в якому на базі сучасних досліджень розповідається про те, як саме ми навчаємося – як наш мозок створює, зберігає і відтворює спогади. 
 
Нині ж стартує наступний безкоштовний онлайн-курс «Впровадження інновацій в школах» від викладачів Массачусетського технологічного інституту.
 
Курс розкриє всю механіку процесу постійного покращення умов для навчання.
Джастін Рейч (Teaching Systems Lab, МІТ) та Пітер Сендж (Школа управління Слоуна, МІТ) детально розкажуть, як набути впевненості і навичок, необхідних, щоб очолити вдосконалення освітнього процесу у вашому навчальному закладі.
 
Ми сподіваємось, що після завершення онлайн-курсу ви без проблем опановуватимете інновації, впроваджуватимете їх у своєму навчальному закладі та станете агентами змін у вашому селищі, районі, місті та усій країні.
 
Ласкаво просимо до навчання!
 
Також нагадуємо, що окрім двох вищезазначених онлайн-курсів, Prometheus на початку 2020 року запускає «Дизайн-мислення в школі» та «Глибинне навчання через трансформаційну педагогіку», а усі курси для підвищення кваліфікації вчителів на нашій платформі розміщуються за посиланням https://prometheus.org.ua/courses-for-teachers/.
 
Реєструйтесь, аби не проґавити старт!
 
Prometheus вдячний Яні Ратман, Центру інноваційної освіти “Про.Світ” та Nova Ukraine за безцінну допомогу у запуску цього курсу українською мовою

Контакти

  • info@prometheus.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.