bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для журналістів Суспільного щодо діяльності медіа на час передвиборчих кампаній та інших пра

Центр демократії та верховенства права розпочинає серію тренінгів для журналістів регіональних відділень Суспільного. Перший з них відбудеться 4 березня у Чернігові

Під час тренінгів експерти ЦЕДЕМ розкажуть, як регулюється діяльність медіа під час місцевих виборів та як діяти журналістам, редакторам та продюсерам, аби якісно висвітлювати виборчу кампанію.  Також учасників ознайомлять із сучасними процесами й тенденціями у медійній сфері.

До участі запрошуються журналісти філії UA: Суспільне у вказаному регіоні, а також співробітники телеканалу Суспільне Житомир (Філія ПАТ НСТУ «Житомирська регіональна дирекція»). 

Теми, які будуть розглянуті під час тренінгу, але не виключно:

  • особливості роботи онлайн-медіа;
  • особливості роботи в медіа під час кампаній, зокрема, місцевих виборів;
  • авторські права в журналістиці

Детальна програма заходу та місце його проведення буде повідомлено додатково.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням https://cutt.ly/7rXakDD до 27 лютого 2020 року.

Проведення тренінгу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Центру демократії та верховенства права та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.