bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Полтаві відбудеться тренінг на тему: «Доступ до публічної інформації»

Тренінг на тему: «Доступ до публічної інформації»

БО «Світло надії» спільно з ГО «Український інститут з прав людини», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Доступ до публічної інформації». Тренінг відбудеться 21 липня 2020 р. з 10.00 до 17.00 в Resto-club PODIUM  (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх).

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/DivhnU0 (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

Під час тренінгу учасники:

 • розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;

 • визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;

 • ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;

 • ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;

 • навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;

 • розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:

Жанна Лук’яненко – адвокат, експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини», (до 2018 р. – Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань внутрішньо переміщених осіб).

Валентина Кумеда – експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини» (до 2018 р.– заступник керівника Управління з питань доступу до публічної інформації та підготовки конституційних подань Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини).

 

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 16 липня 2020 року, 18:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом або телефонним дзвінком до 12:00 17 липня 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки Resto-club PODIUM (https://cutt.ly/7ivjvHs) , мережі кав’ярень «GangsterCoffeeShop» в м. Полтава (https://cutt.ly/tivjFJL) та мережі аптек «ТРИОЛЬ» (https://cutt.ly/iivj9JZ).

Увага! У зв’язку із карантинними обмеженнями тренінг проводитиметься із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог:

 • засоби індивідуального захисту (маски);

 • температурний скринінг;

 • посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни;

 • антисептичні засоби.

Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номером: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Захід реалізується в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine.

 

Контакти

 •  anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua
 • або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.