bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

IFES потребує послуг із розробки онлайн-курсу
29.04.2020

У межах своєї діяльності з підтримки журналістів-розслідувачів, Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) потребує послуг із розробки онлайн-курсу з інструментів розслідування порушень виборчого законодавства на загальнодержавних і місцевих виборах.

З 1994 року IFES відіграє ключову роль у становленні та модернізації демократичних виборчих процесів та інституцій в Україні. За цей час IFES отримала репутацію надійного джерела інформації для об’єктивного аналізу, оцінки та висококваліфікованої технічної допомоги у сфері реформування виборчого законодавства в цілому та політичного фінансування зокрема, а також адміністрування виборів, посилення спроможності громадянського суспільства і вивчення громадської думки.

Основні напрямки програмних заходів IFES Україна включають: захист України від загроз кібератак та вразливостей виборчого процесу і суміжних сфер; навчання органів адміністрування виборів на основі міжнародних стандартів та найкращих практик; підтримка громадянського суспільства, наукової спільноти та посилення участі громадян у політичних процесах; сприяння обговоренню виборчої реформи та реформи політичного фінансування; забезпечення включення недостатньо представлених груп населення у виборчий процес; зміцнення спроможності органів адміністрування виборів та інших політично-вразливих інституцій.

 

 ОБСЯГ РОБІТ

Мета курсу – навчити журналістів, блогерів, громадських активістів та всіх зацікавлених слухачів із різних регіонів проводити якісні розслідування порушень виборчого законодавства на загальнодержавних і місцевих виборах.

Завдання курсу – надати слухачам знання законодавства про вибори, обмеження, відповідальність, типові порушення та навички з формулювання гіпотези, пошуку тем, планування розслідування, пошуку інформації, роботи з відкритими джерелами інформації, систематизації досьє розслідування, підготовки публікації.

Зміст та наповнення курсу

Інтерактивний цикл, що складається з тематичних модулів/уроків, вибудованих за певною логікою.

Тематичні модулі охоплять наступну тематику:

  • Законодавство про загальнонаціональні та місцеві вибори, зокрема у сфері ведення й фінансування передвиборної агітації, підкупу виборців і зловживання адміністративним ресурсом;
  • Відповідальність за порушення, контроль та запобігання порушенням;
  • Типові порушення: підкуп виборців, адміністративний ресурс, «тіньове» фінансування, розповсюдження фейків і чорного піару тощо;
  • Де та як шукати зраду? Тематика розслідувань та джерела ідей для розслідувань;
  • Методика розслідування. Гіпотеза та план розслідування;
  • Професійні й етичні стандарти розслідувачів;
  • Люди як джерела інформації, захист джерел;
  • Робота з документальними джерелами інформації для розслідування, пошук інформації у відкритих даних;
  • Складання досьє розслідування: кандидати, виборчі комісії, осередки партій, компанії, громадські та благодійні організації;
  • Підготовка публікації.

 

Кожен модуль має складатися з презентаційних матеріалів, коротких лекцій чи презентацій у форматі відеомонологів або діалогів, відео- та онлайн прикладів і кейсів, додаткового читання, практичних завдань і тестів, що дозволять перевірити прогрес у навчанні  та вести оцінювання. Таким чином курс можна буде пройти протягом тижня за умови роботи над курсом від 60 до 120 хвилин щоденно.

Проходження курсу

Проходження курсу можливо за попереднім записом/реєстрацією. Реєстрація має включати надання слухачем імені, прізвища, електронної пошти, населеного пункту, ЗМІ, ГО, іншого місця роботи чи навчання, а також згоди на обробку персональних даних.

Система тестування має давати кілька спроб пройти тест і активуватися після ознайомлення слухача з методичними матеріалами.

Після успішного завершення курсу система має генерувати сертифікат успішного проходження курсу.

 

Інтерфейс курсу

Інтерфейс слухача має передбачати можливість вибірково проходити курс, починаючи з будь-якого модуля, а також переглядати методичні матеріали та виконувати завдання й тести. Також має бути можливість поділитися участю в курсі й отриманням сертифікату в соціальних мережах.

Інтерфейс викладачів курсу повинен мати доступ до статистики участі слухачів в курсі та виконання ними тестів.

Часові рамки

Онлайн-курс повинен бути запущений не пізніше 15 липня 2020 р., аби дати його слухачам достатньо часу для проходження курсу й використання отриманих знань і навичок до початку місцевої виборчої кампанії.

 

За результатами надання послуг має бути розроблено інтерактивний онлайн-курс з інтерфейсами слухача й викладача на електронній навчальній платформі.

Вимоги до конкурсантів:

  • Попередній досвід у розробці онлайн-курсів подібного обсягу та/або на схожу тематику;
  • Висококваліфіковані співробітники/спеціалісти з належними професійними компетенціями;
  • Наявність випробуваних інструментів/практик для поширення оголошення про курс серед цільових груп і забезпечення набору слухачів курсу;
  • Офіційно зареєстрований статус відповідно до українського законодавства.

Для участі в конкурсі необхідно надати такі документи:

  • Детальна технічна пропозиція щодо розробки онлайн-курсу;
  • Запропонована вартість надання послуг (загальна сума в гривнях із деталізацією вартості кожного типу діяльності та відповідних податкових відрахувань);
  • Інформація та короткий опис попередньо розроблених онлайн-курсів подібного обсягу та/або на схожу тематику з посиланням на відповідні курси;
  • Інформація про команду, що буде виконувати завдання з розробки курсу, та резюме всіх її учасників;
  • Офіційні документи, що підтверджують зареєстрований статус відповідно до українського законодавства.

Учасник повинен надіслати повну тендерну пропозицію на електронну адресу Максима Паламарчука ([email protected]) до 23:59, 08 травня 2020 року за київським часом. Тема електронного листа повинна містити «Розробка онлайн-курсу з інструментів розслідування порушень» та назва компанії. Усі пропозиції мають бути надані українською мовою.

IFES залишає за собою право укласти контракт з одним або кількома учасниками конкурсу. IFES звільняється від податку на додану вартість (ПДВ) в рамках проектів, що фінансуються USAID.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.