bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фахівець чи фахівчиня адмінвідділу в ГО «Екодія» (Київ)

Зайнятість: 100 %

Місце: Київ (робота в офісі)

Центр екологічних ініціатив “Екодія” – це громадська організація, яка об’єднує експертів і активістів навколо ідеї збереження довкілля. Наша Місія – діяти на захист довкілля через вплив на прийняття рішень і розвиток активної спільноти.

Ми шукаємо людину у адміністративний відділ, яка буде забезпечувати підтримку нашої роботи як адміністратор обладнання, діловод тендерних процедур та первинної бухгалтерської документації. Ідеальний кандидат/ка – це уважна до деталей та небайдужа до довкілля людина, бухгалтерська освіта буде перевагою.

Основні завдання:

  • Облік та управління офісним обладнанням;
  • Робота з первинною документацією (збір, ведення реєстрів й архівів, допомога при підготовці донорських фінансових звітів);
  • Кадрове оформлення співробітників;
  • Контроль і підтримка внутрішніх тендерних процедур.

Вимоги до кандидатів:

  • вільне знання української мови;
  • англійська мова на рівні не нижче за В1;
  • Висока уважність до деталей, пунктуальність та вміння слідувати визначеним процедурам;
  • поділяти цінності Екодії – https://ecoaction.org.ua/pro-nas.

 

ГО “Екодія” пропонує повністю офіційну заробітну платню, що відповідає рівню оплати праці у громадських організаціях, надихаючий і дружній робочий клімат, навчання та виїзні зустрічі за рахунок організації, гнучкий робочий графік.

При прийомі на роботу нових співробітників і співробітниць, дотримуючись українського антидискримінаційного законодавства і Політики рівних можливостей Екодії, Екодія не допускає упередженого ставлення до кандидатів і кандидаток на підставі ознак раси, переконань, статі, віку, походження, сімейного та майнового стану, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, за мовними або іншими ознаками.

Для участі у конкурсі на посаду, прохання надіслати: 

1) резюме (CV) українською та

2) лист зацікавленості окремим файлом   (коротке пояснення, чому Вам цікава ця вакансія та як Ваш досвід/знання відповідають вимогам до кандидатів)

не пізніше 9:00 25 серпня 2022 року на [email protected]

Чекаємо на Вас у нашій команді!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.