bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Туристичні клуби: осередки активного способу життя у колі однодумців

Здавалося б, літо наближується до свого логічного завершення і плани на мандрівки варто було б відкласти, як мінімум, до різдвяних канікул. Проте ГУРТ впевнений, що цікаві подорожі можна здійснювати у будь-який час, незалежно від відпустки чи кількості грошей у гаманці. Саме тому ми пропонуємо вам добірку українських туристичних клубів, які діють при університетах і громадських організаціях.

УНІВЕРСИТЕТ

Туристичний клуб «Університет» виник у 1960-х при Київському університеті імені Тараса Шевченка. Зараз він існує незалежно від університету й об’єднує однодумців, які вважають, що туризм – це походи, багаття, намети й рюкзаки. Двері клубу відчинені для людей із різним рівнем підготовки. При турклубі «Університет» працює Школа передпохідної підготовки – новачки приводять із собою друзів, з якими можуть сформувати команду для перших походів. Щочетверга Ви отримуватимете важливу теоретичну підготовку. Під час походів вихідного дня набуватимете практичного досвіду та заряджатиметеся незабутніми емоціями у колі активних людей. І все це безкоштовно!

Дізнатися більше – тут.

МАНІВЦІ

Праобраз цього туристичного клубу виник наприкінці 90-х при Львівському державному інституті фізичної культури, коли студенти вирушали в піші мандрівки до Карпат. До 2003 року «Манівці» встигли перетворитися зі звичайного хобі на справжній туристичний клуб, який офіційно зареєстрований. З цього моменту спільнота організовує походи, проводить екскурсії, організовує туристичні корпоративи найбільшим українським компаніям. З останнього – проведення фестивалю «Небу-хай!» у травні цього року, головним слоганом якого був заклик «Не пропий Україну!», адже захід став повністю вільним від будь-яких алкогольних напоїв.

Дізнатися більше – тут.

ГЛОБУС

Туристичне об’єднання «Глобус» Київського політехнічного інституту існує з 1952 року. За цей час тисячі людей змогли побувати в Криму та Карпатах, на Кавказі і навіть Памірі. Клуб проводить різноманітні змагання з туризму, організовує походи, навчає і готує охочих у секціях гірського та пішохідного туризму, ініціює зустрічі з цікавими людьми. Приєднатися до турклубу «Глобус» може кожен.

Дізнатися більше – тут.

ВЕЛОКРИВБАС

Це громадське об’єднання велосипедистів Кривого Рога, які популяризують велосипедний рух у місті. Окрім велосипедних змагань, організація влаштовує велосипедні тури, до яких може приєднатися кожен охочий.

Дізнатися більше – тут.

СКІФИ

Туристичний клуб при Київському національному економічному університеті має на меті розвиток туризму серед студентів. Організація здійснює походи й археологічні розкопки, екскурсії та експедиції, волонтерські проекти і мистецькі фестивалі, а також при ній існує школа виживання, де бажаючих навчатимуть необхідних навичок, які можна використати у найекстримальніших ситуаціях. Кожен, хто має цікаві ідеї та вміє співпрацювати з людьми навколо себе, може стати членом клубу.

Дізнатися більше – тут.

STUD TRAVEL

Бажаєте підійнятися на 2061 метр над рівнем неба та насолодитися гірськими пейзажами Карпат? Чи вирушити на поромі через Балтійське море або ж здійснити моторошну прогулянку вулицями Прип’яті? Це можливо зі студентським туристичним об’єднанням STUD TRAVEL, яке працює у більшості столичних вишів та в Харкові. Ціни одного туру починаються із 400 грн, а їхня різноманітність вражає – від молодіжного вікенду у Львові до мандрівки найкращими пляжами Європи.

Дізнатися більше – тут.

Автор - Іван Глаз

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.