bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Часті запитання


Часті запитання
 
Для реєстрації на порталі ГУРТ оберіть опцію «Увійти» та натисніть «Зареєструйтесь зараз». Після того, як Ви внесете дані про себе та натиснете на кнопку «Зареєструватися», на вказану вами електрону адресу надійде активаційний лінк, за яким потрібно перейти впродовж двох днів.
 
Якщо автоматична активація облікового запису не відбулася, будь ласка, напишіть на [email protected], вказавши у темі листа «Активувати обліковий запис».
 
Розміщувати оголошення на порталі ГУРТ можуть тільки зареєстровані користувачі. Для того, щоб новина з’явилася на порталі, необхідно увійти в обліковий запис, натиснути на кнопку «Додати матеріал» і заповнити всі вказані поля.
 
Після того, як всі поля будуть заповнені і ви натиснете «Розмістити», ви побачите наступну інформацію.
 
Всі новини перед публікацією розглядаються модератором. У будні рішення щодо матеріалів, як правило, приймається упродовж доби після додавання, про що вам надійте повідомлення на вказану під час реєстрації електронну пошту. У вихідні модерація не відбувається.
 
Всі додані вами матеріали можна переглянути в розділі «Мої активи».
 
Для того, щоб додати в новину фотографії, скористайтеся кнопкою «Вставити/змінити зображення».
 
Потім вставте посилання на зображення, розміщене на іншому ресурсі.
 
Якщо, з якоїсь причини, вам не вдається додати зображення в такий спосіб, прикріпить його, скориставшись опцією «Додати файли»
 
Для того, щоб додати в новину відео, необхідно спочатку завантажити відеофайл на будь-який сайт, що надає послуги хостингу відеоматеріалів, наприклад, YouTube, Vimeo тощо.
В тіло новини, будь ласка, скопіюйте код вставлення Вашого відеофайлу. Зразок:
<iframe width="644" height="400" src="https://www.youtube.com/embed/TZa8K-atrbU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 
Користувачі не мають можливості змінювати повідомлення після публікації.
Якщо ваше оголошення втратило актуальність, надішліть, будь ласка, посилання на повідомлення з неактуальною інформацією на [email protected] із запитом на видалення та розмістіть на порталі оновлений текст через кнопку «Додати матеріал». Застаріла новина буде видалена.
Якщо після розміщення матеріалу ви помітили помилку або забули додати важливу інформацію - напишіть нам на адресу електронної пошти [email protected] і ми вам обов’язково допоможемо.
 
 
Якщо у вас виникла помилка, як на зображенні нижче, будь ласка, видаліть всі символи, які програма може розпізнати як заборонені (емодзі та інші значки), та відформатуйте текст у редакторі «Блокнот».
 
 Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.