bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Спецтеми порталу


Для того, щоб переглянути зміст тематичного місяця, будь ласка, натисніть на відповідне зображення. 

Протягом вересня-листопада 2018 року на порталі ГУРТ тривала спецтема «Бюджети участі: за що і як змагатися». У її рамках ми спілкувалися з експертами, розбиралися, як працюють бюджети участі в Україна та світі, розповідали про цікаві проекти й успішні кейси.

Із 23 липня по 1 вересня 2018 року на порталі ГУРТ тривав тематичний місяць «Кадри вирішують все». У його рамках ми писали про пошук і відбір працівників, їх мотивування, делегування повноважень, менеджмент волонтерських програм, рецепти вдалої роботи з кадрами та багато іншого.

Ресурсний центр ГУРТ за підтримки проекту USAID «Громадяни в дії» ініціював спецпроект «Встигни у новий Реєстр НПО». В рамках спецпроекту ми разом із експертами проекту USAID «Громадяни в дії» спробуємо відповісти на найпоширеніші запитання, які турбують представників українських НУО у зв’язку з необхідністю потрапити до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій. 

Протягом 10 жовтня – 13 листопада 2016 року на порталі ГУРТ тривав Місяць мережування та співпраці ОГС, під час якого читачі мали змогу дізнатися більше про мережування та співпрацю ОГС на прикладі наших західних країн-сусідів, користь фасилітаційних технік, правила проведення спільних адвокаційних кампаній і зустрічей партнерської групи. 

Із 12 вересня до 9 жовтня 2016 року на порталі ГУРТ тривав Місяць поваги до прав інтелектуальної власності. В його рамках ми обговорювали методи боротьби із недобросовісною конкуренцією, Creative Commons і Free Art License, легітимізацію програмного забезпечення в Україні, міжнародні кейси порушення правил використання ліцензійного софту, ресурси для самоосвіти в галузі захисту прав інтелектуальної власності та багато іншого.

Літо – це не тільки пора відпочинку, а й час для самореалізації і фізичного та ментального вдосконалення. Саме тому на літній період портал ГУРТ запровадив тематичний Сезон здорового способу життя, який тривав з 11 червня по 10 вересня 2016 року.

Із 2 травня по 11 червня 2016 року на порталі ГУРТ тривав тематичний Місяць підтримки української армії. У цей нелегкий час ми усвідомлюємо важливість допомоги українським військовим, а також громадським, благодійним і волонтерським ініціативам, які їх підтримують, в боротьбі проти російської агресії на сході України.

Із 21 березня по 30 квітня 2016 року на порталі ГУРТ тривав тематичний Місяць розвитку громад, в рамках якого ми давали поради щодо залучення інвестицій, ефективного планування, активізації громад, готували добірки фінансових та освітніх можливостей, демонстрували актуальні приклади самоорганізації громад у світі та в Україні, спілкувалися з експертами та ділилися власним досвідом.

З 8 лютого по 20 березня 2016 року на порталі ГУРТ тривав Місяць організаційного розвитку. В його рамках ми говоритили про необхідність стратегічного планування, залучення й управління ресурсами, секрети якісно складеного проекту та багато іншого.

В межах Місяця різноманіття, що тривав із 11 січня по 6 лютого 2016 року, ми говорили про формування простору, де є змога почути думки кожного, незалежно від його статі, віросповідання, етнічної приналежності, стану здоров’я тощо.

Із 7 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року на порталі ГУРТ тривав тематичний Місяць сталого розвитку. Сталий розвиток – це загальна концепція, що пояснює необхідність встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь.

Протягом 5 листопада – 5 грудня 2015 року на порталі ГУРТ тривав Місяць волонтерства. Про те, як долучитися до волонтерської діяльності й керувати волонтерськими програми, які є основні принципи, засади і напрями волонтерства, чим відрізняється волонтерство за кордоном та в Україні, про різні волонтерські проекти й можливості волонтерувати читайте в матеріалі Місяця на порталі ГУРТ.

В межах Місяця соціального підприємництва, який тривав з 1 жовтня по 5 листопада 2015 року, наша редакція запропонувала теми, дискусії, інтерв’ю з експертами, опитування й огляди успішних прикладів соціального підприємництва в Україні та світі, в яких ми розкрили поняття, особливості роботи й важливість соціальних підприємств.

Місяць громадської участі, який тривав з 1 по 30 вересня 2015 року, розкрив важливість та актуальність теми громадської участі в Україні та світі.

Протягом січня 2014 року портал ГУРТ шукав відповіді на запитання, які торкалися політичної активності та аполітичності громадян України, зокрема, представників організацій громадянського суспільства. 

Протягом Місяця патріотизму, що тривав у лютому-березні 2014 року, портал ГУРТ разом із користувачами міркував над тим, що таке патріотизм, чи актуально бути патріотом в умовах глобального світу, де та як можна і треба виявляти свою патріотичність.

На що можуть впливати активні мешканці? Що можуть зробити інститути громадянського суспільства, щоб думка кожного була не лише почута, але й врахована у прийнятті рішень? Відповіді на ці та інші запитання шука портал ГУРТ під час Місяця врядування, що тривав у жовтні-листопаді 2013 року.

Автор банерів - Олександра МихайлуцаЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.