bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Соціальні відеоролики на захисті інтелектуальної власності: добірка ГУРТа
02.10.2016

Поява інтернету перевернула життя людства з ніг на голову – тепер за лічені секунди можна знайти будь-яку інформацію. Але з тим почалася й епоха віртуального піратства. У більшості країн цивілізованого світу вже ведеться активна боротьба з піратами, в Україні – поки лише на словах. Щоб кожен зрозумів, наскільки важливо поважати авторські права в інтернеті, ГУРТ підготував добірку соціальної реклами, присвяченої темі захисту інтелектуальної власності.

Українська Антипіратська Асоціація

У ролику йдеться про камкординг – запис фільму у кінотеатрі за допомогою відео- чи фотокамери з метою подальшого розповсюдження в інтернеті чи на компакт-дисках. За українським законодавством, за цей вид правопорушення загрожує кримінальна відповідальність з позбавлення волі до 6 років.

Піратство – це злочин!

Відео, яке можна сміливо назвати класикою соціальної реклами щодо захисту прав інтелектуальної власності, завантажили на сервіс YouTube дев’ять років тому. Ролик на простих прикладах показує, що використовувати нелегальний контент – це теж злочин.

Ігноруй піратів!

У 2015 році в Україні стартувала рекламна кампанія «Ігноруй піратів!» від антипіратської асоціації «Чисте небо». В рамках кампанії відзняли п’ять відеороликів, які транслювалися на телебаченні та в інтернеті. До участі в проекті долучились провідні українські медійники та рекламодавці: Ігор Кондтратюк, Юрій Горбунов, Олександр Денисов, Наталія Ревіка та Віталій Матвєєв. Організатори ставили за мету актуалізувати проблему піратського бізнесу в свідомості суспільства, а також перешкодити фінансуванню рекламодавцями українських сайтів-піратів.

Піратство – це кримінал!

Ролик відзнятий антипіратською асоціацією Філіппін, покликаний донести до суспільства, що камкординг є піратством, а піратство – це злочин!

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.