bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Корисні ресурси для роботи з текстами
25.06.2017

Кожен із нас зіштовхується із необхідністю писати тексти. Звіти по роботі, просування сторінки чи сайту, статті та блогозаписи, спільні проекти й пости у соціальних мережах – все це передбачає роботу з текстом, який має бути не тільки цікавим та корисним, але й грамотно написаним. Сьогодні існує безліч програм та онлайн-сервісів, які полегшують обробку текстів. Про деякі з них читайте в добірці в рамках рубрики SmartНУО.

Online сorrector – доповнення до документів Google, що автоматично виправляє або виділяє різні типи помилок у текстах українською мовою. Online corrector виправляє типографіку (видаляє зайві пробіли, додає нерозривні пробіли, виправляє, де треба, символи дефіса на тире, уніфікує символ апострофа і різні види лапок), редагує чергування сполучників і прийменників; додає коментарі до ймовірних граматичних, пунктуаційних, лексичних та стилістичних помилок.

Language Tool програма для перевірки граматики, орфографії та стилю. Cервіс працює з текстами 30 мов світу.

Lstio – сервіс аналізу текстів для копірайтерів та їхніх замовників. Програма аналізує тексти згідно з параметрами SEO: довжина, кількість слів тощо.

Draft – полегшує спільну роботу над текстом. Напишіть текст, роздайте колегам посилання на нього і стежте за правками та змінами, що вносять інші. Потім вирішуйте, які правки затвердити, а які відхилити. Програма дозволяє імпортувати документи із сервісів Dropbox, Evernote, Google Drive, Box.

Систематизувати бібліотеку та полегшити оформлення посилань у статтях і дослідженнях допомагають бібліоменеджери. Ці програми автоматизують оформлення посилань та складання бібліографічних списків, інтегруються з текстовими редакторами. Багато сервісів дозволяють керувати нотатками та цитатами. Існує безліч бібліоменеджерів – як платних, так і безкоштовних, Серед них: bibbase.org, www.mendeley.com, www.citeulike.org, www.qiqqa.com.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.