bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Мале підприємництво у великому місті


Проект «Підприємницький шлях подолання безробіття» реалізовувався Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії в чотирьох областях України з найвищим рівнем безробіття: Житомирській, Дніпропетровській, Харківській та Кіровоградській.

До участі в тренінгах запросили жінок, молодь, соціально незахищених членів суспільства та працівників, які нещодавно втратили роботу. Особливу увагу приділили жінкам, як представницям найбільш соціально незахищених верств населення в Україні.

Протягом триденних тренінгів учасники здобули необхідні для започаткування і розвитку власної справи знання та навички. Навчальна програма включала в себе вивчення таких аспектів бізнесу, як складання бізнес-плану, маркетингового плану, робота з персоналом, пошук джерел стартового капіталу, фінансове планування.

Тренінгова програма впроваджувалася тренерами, сертифікованими МОП.

Навчальні заняття включали також сесії з самомотивації, комунікативістики, встановлення персональних цілей. Розглядали такі багатосторонні питання, як роль жінок у бізнесі, безпечні умови праці, соціально відповідальне підприємництво та розвиток місцевих громад.

Проект реалізовувався за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії

Програма впроваджувалася Ресурсним центром ГУРТ

КОНТАКТИ

вул. Попудренка 52, офіс 609, м. Київ, 02094
тел./факс: +38 (044) 296 1052
е- пошта: [email protected]
веб: gurt.org.uaЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.