bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Безкоштовне он-лайн навчання для батьків   

Кількість комп’ютерів, для яких встановлюється з’єднання з мережею Інтернет, зростає кожного дня. Водночас як серед корпоративних, так і серед домашніх користувачів дедалі поширенішим стає підключення до високошвидкісних каналів. Це означає, що все більше дітей отримують можливість працювати в Інтернеті, а отже, надзвичайно актуальною стає проблема безпеки наших дітей у Всесвітній мережі. Оскільки від самого початку мережа Інтернет розвивалася неконтрольовано, тепер у ній міститься величезний обсяг інформації, серед якої багато небезпечної. У зв’язку з цим, а також тому, що вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає дедалі молодшим, постає проблема захисту дітей. А хто їм у цьому допоможе, як не їхні батьки?

Батьки та вчителі в Інтернеті — за допомогою даної програми батьки дізнаються про те, як діти та підлітки використовують Інтернет. Программа містить корисні поради щодо навчання дітей безпечним користуванням всесвітньою мережею.

Функції безпеки в Internet Explorer 8Текст для посилання… — зрозумілий короткий посібник із використання функцій безпеки браузера. Скористайтеся цим посібником, щоб отримати легкий доступ до всіх можливостей програми.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.