bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


+ Пiдписатися

Про тренінги   

Учора проводила третінг “Твоє життя - в твоїх руках” в Конотопському центрі зайнятості й захотілося поділитися своїми думками. Проводжу тренінги часто як з дітьми так і з дорослими. Усі ведуть себе по різному, але таке враження, що у нашому місті люди не активні і такими бути не хочуть.

Правда, були такі групи після роботи з якими літати хочеться, так і вчора було. Але чому є дуже важкі люди і щоб їх чимось завлікти потрібно прикласти дуже багато зусиль. Невже наше життя стало заключатися тільки в собі й грошах? А про самовдосконалення як скажеш так ворогом станеш.

Учора було дуже добре на тренінгу: усі так зосереджено працювали, виконували відповідально завдання й мені навіть здалося що після виконання вправи “Колесо життя” усі над чимось задумалися.

Ще у мене проблема з фотографуванням. То я на стільки завлікаюсь що забуду сфотографувати, то забуду фотоапарат, то люди проти фотографування.

Коли йже вправа “Знайомство” усі боятися представитись так сказати щось про себе гарно! Але це ж тільки позитивно, тебе таким запам'ятають як ти просебе скажеш тай самому приємно.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi


Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.