Розвиток зеленого туризму на Буковині суттєво пожвавився. І осель стало більше і законоваство сприяє і місцева влада. Залучити організаторів зеленого туризму до навчальних семінарів та тренінгів не так вже і легко, але, якщо це вдалось, це вже половина Успіху і для господарів садиб і для туриста.
Вигода для господаря:
1) Ми його бачим (з годом і садибу), можемо допомогти просувати пропозицію на ринок послуг; 2)Визначити та відкоректувати слабкі і посилити сильністорони запропонованих послуг; 3)Визначити оптимальну нішу пропозиції- загальностатичного туриста немає, потрібна ідентифікація туриста ( туристичні “забаганки” ); 4) Забезпечити необхідними теоретичними та практичними знаннями, юридичним супроводом та іншими консультаціями; 5) Організувати програми обмінів, бажано за кордон (це найулюбленіший вид навчання)іт.п…. Вигода для туриста: 1) Більш якісний туристичний продукт; 2) Збільшення кількості садиб спонукає до конкуренції - ціноутворення на користь туриста; 3) “Озброєний” знаннями господар надасть кращі послуги (перевірено часом); 4) Суттєво збільшується рівень безпеки для туриста; 5) “Забаганок” для туриста більшає…
Для подальшого удосконалення госодарів та господарок сільських садиб запрошуємо Добровольців на відпочинок в зелені садиби Буковини! Добровольцям господарі садиб роблять скидки!
Завдяки міжнародній підтримці(GIZ, МФ “Відродження”, програма Схід -Схід), управлінню інфраструктури та туризму Чернівецької ОДА, чдтрк “Буковина” ми провели серію семінарів, програм обміну та створили інформаційні кліпи про СЗТ.
Коментарі