bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз


Проект "Інституційна підтримка мережі соціальних організацій задля підвищення ефективності надання соціальних послуг місцевим громадам"

Партнери: Східно-Західний Інститут соціального менеджменту (Бонн, Німеччина), Суспільна служба України
Фінансування: Програма ТАСІС  IBPP
Термін виконання: 12 грудня 2003 р. – 12 травня 2005 р.

Цілі проекту:
1. Покращити умови життя незахищених верств населення (старих та самотніх людей, інвалідів, сиріт) у цільових містах проекту шляхом створення моделей надання соціальних послуг місцевими організаціями.
2. Підвищити рівень соціальної активності громади та незахищених верств населення, сприяти залученню різних соціальних груп до вирішення місцевих соціальних проблем та мобілізації ресурсів громади. Основна увага приділятиметься забезпеченню стабільності надання соціальних послуг, виробленню спільної політики та покращенню взаємовідносин у громаді.

Основні результати проекту:

 • Підвищено інституційну спроможність з надання соціальних послуг місцевих осередків Суспільної служби України у 6-ти містах України.
 • Покращено професійні навички персоналу та волонтерів Суспільної служби України, які безпосередньо працюють з цільовими групами.
 • Розвинуто навички інформаційної діяльності та захисту інтересів цільових груп організацій, що підвищило мобілізацію місцевих ресурсів для якість надання соціальних послуг.
 • Вивчено та впроваджено нові методи задоволення потреб незахищених верств населення шляхом їхньої участі в аналізі існуючих соціальних проблем та пошуку шляхів їх вирішення.
 • Створено партнерства у сфері соціального захисту між громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, громадою та цільовими групами.

Основні заходи за проектом:

 • 6 презентаційних круглих столів за участю членів Суспільної служби України (ССУ), клієнтів ССУ, представників партнерських організацій, а також представників органів місцевої влади та ЗМІ.
 • 6 конференцій у форматі Open Space на тему «Як ми вирішуємо соціальні проблеми у нашому місті?» за участю представників Суспільної служби України, інших громадських та благодійних закладів, їхніх клієнтів, представників органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, засобів масової інформації.
 • Серія тренінгів з таких тем: «Організаційний розвиток», «Основи соціальної роботи», «Стандарти та менеджмент якості надання соціальних послуг», «Інформаційні кампанії: розробка та впровадження», «Розробка та керування волонтерськими програмами».
 • Навчальний візит у Німеччину та Бельгію, у рамках  якого 7 представників Суспільної служби України та Ресурсного центру ГУРТ відвідали соціальні організації країн членів Європейського Союзу, ознайомилися з діяльністю європейських мереж та установ. Навчальний візит допоміг учасникам сформулювати або чіткіше уявити собі роль їх організацій у місцевій громаді.
 • Серія круглих столів для передачі досвіду га регіональному рівні на тему “Система надання соціальних послуг”
 • Публікація посібників з організаційного розвитку, системи соціальної роботи в Україні та Федеративній Республіці Німеччині.

 Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.