Проект «Розвиток груп самодопомоги в Україні»

Партнери: ГО Volkssolidarität Landesverband Berlin e.V. (Німеччина) , ГО Бюро підтримки громадянських ініціатив BORIS (Польща)

Фінансування: Фундація ім. Стефана Баторія
Термін виконання: 18 березня - 30 жовтня 2007 р.

Цілі проекту:
1. Вивчити польський та німецький досвід організації груп самодопомоги, як форми соціальної роботи в громадах, які допомагають зменшувати рівень соціальної напруги в суспільстві і долати проблеми людей з особливими потребами.
2. Популяризувати польський і німецький досвід організації і проведення груп самодопомоги в Україні серед громадських та благодійних організацій, установ та урядових структур, які забезпечують соціальну допомогу і консультації у вирішенні широкого кола соціальних проблем.

Події в рамках проекту:
- Семінар “Технології організації груп самодопомоги”, червень 2007 р.
- Навчальний візит українських координаторів груп самодопомоги до Німеччини, вересень 2007 р.
- Конференція щодо провадження руху самодопомоги, жовтень 2007 р.

Результати проекту:
В результаті реалізації проекту 25 громадських лідерів з 12 областей України познайомились з історичними, теоретичними і методологічними аспектами організації груп самодопомоги, досвідом Польщі і Німеччині в цьому напрямку. Під час завершальної конференції, учасники поділились власним досвідом організації груп самодопомоги, обговорили можливості та загрози у реплікації закордонного досвіду організації груп самодопомоги в українських умовах.

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.