bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс молодіжних проектів «Моє європейське місто»
04.05.2015

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів та громадських активістів Краматорська до участі у хакатоні – конкурсі молодіжних проектів «Моє європейське місто». Захід відбудеться 12 травня 2015 року за підтримки Міністерства оборони України, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та Краматорської міської ради в рамках проведення Днів Європи в Україні. За результатами конкурсу проект-переможець отримає інформаційну та консультаційну підтримку від Представництва ЄС та місцевої влади.

Дата проведення: 12 травня, вівторок, з 14.00 до 19.00
Місце проведення: Мистецький простір «Вільна хата» (м. Краматорськ, проспект Миру, 9)

Мета хакатону - розширення можливостей молоді для визначення найактуальніших проблем міста та вироблення інструментів для їх подолання. Хакатон – це молодіжний майданчик для напрацювання проектів, які допоможуть Краматорську стати містом відкритим до змін, конкурентоздатним, привабливим для інвестицій та ще більш європейським.

В якому форматі відбуватиметься захід?
До участі в хакатоні запрошуються 30-40 активістів, які під егідою модератора працюватимуть в групах над креативним розв’язанням проблем міста. Кожна група обере одну проблему, проект вирішення якої і представить як результат своєї роботи. Після презентації проектів учасники, шляхом анонімного голосування, оберуть один найкращий проект, який отримає підтримку.

Якою може бути тематика проектів для хакатону?
Тематично проекти можуть стосуватись будь-яких актуальних проблем міста та регіону, зокрема:
модернізації системи освіти задля стимулювання креативності в школярів та студентів;
формування мистецьких просторів міста для обміну ідеями між активними його мешканцями та створення можливостей для підтримки місцевих стартапів;
вирішення питань інтеграції і порозуміння, етичних та культурних проблем (наприклад, виставки, події, поїздки, обміни);
вирішення конкретних соціальних потреб жителів міста – житло, транспорт, медицина, робота, побут тощо;
реформи в галузі місцевого бізнесу та забезпечення якісної взаємодії між бізнес-структурами та владою тощо.

Умови участі:

На участь у хакатоні можуть подавати заявки усі охочі мешканці Краматорська та регіону. Для цього потрібно заповнити онлайн-анкету: http://bit.ly/hackathon-kramatorsk. Останній день подачі заявок: 7 травня 2015 року. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Про результати відбору учасників повідомлять 8 травня 2015 року.

Вперше Краматорськ проводитиме Дні Європи в Україні, які мають сприяти консолідації влади й суспільства задля вирішення нагальних проблем та потреб міста й регіону. Окрім конкурсу молодіжних проектів, також 12 травня планується проведення тренінгу з бізнесу для переселенців зі Сходу, місцевих підприємців, бізнесменів і охочих жителів Краматорська. Більше того, 13 травня пройде ярмарок проектів ЄС, під час якого відбудеться презентація грантів, можливостей для розвитку міста і області, які реалізовують регіональні, національні організації, фонди. Ярмарок має на меті розповісти мешканцям міст про конкретні проекти та можливості для розвитку регіону.

Хакатон та тренінг з бізнесу в Краматорську є частиною програми Днів Європи в Україні та відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.

Контакти для додаткової інформації: Наталія Сад, тел. 050 930 84 39, або [email protected].

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.