bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на закупівлю послуг з моніторингу ЗМІ (Слов’янськ)

Українська ініціатива з підвищення впевненості (UCBI) є програмою USAID, що реалізується Кімонікс Інтернешнл в Україні. Метою UCBI є підтримка громад та уряду у подоланні наслідків конфлікту та сприяння залученню громадськості та покращення розуміння зусиль Уряду України щодо подолання конфлікту та поглиблених політичних перетворень. 

Кімонікс Інтернешнл оголошує  конкурс на подання пропозицій від компаній та організацій для участі із UCBI у проведенні опитування мешканців Слов’янська з метою визначення зростання їхнього рівня обізнаності про прийняття рішень органами місцевого самоврядування та з’ясування, чим респонденти пояснюють це зростання обізнаності (наприклад, більшою прозорістю процедури завдяки системі електронного голосування, відеотрансляцій засідань міської ради у прямому ефірі, тощо)

Для отримання конкурсної документації прохання надіслати запит на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа №UCBI-E-216-2 та вказавши назву Вашої організації в самому листі. 

Пропозиції приймаються до 27 Вересня 2016 року.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.