bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на створення плакату «Насильство не завжди можна побачити»

У рамках Всесвітньої ініціативи «16 днів проти гендерного насильства» Агентство ООН у справах біженців оголошує конкурс на створення плакату на тему «Насильство не завжди можна побачити». Дедлайн - 12 грудня 2016 р.

У рамках Всесвітньої ініціативи «16 днів проти гендерного насильства» Агентство ООН у справах біженців оголошує конкурс на створення плаката на тему:

«Насильство не завжди можна побачити».

Конкурс триватиме з 16 листопада по 12 грудня 2016 року.

До участі в конкурсі запрошуються студенти навчальних закладів Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей віком від 16 до 30 років.

Переможці отримають призи (1 місце – фотокамера, 2 місце – планшет, 3 місце – музична колонка). Кращі роботи будуть використані для інформаційних матеріалів Агентства ООН у справах біженців.

Вимоги до макетів:

1)      Усі надіслані роботи мають бути оригінальними (створені спеціально для конкурсу та не використовуватись раніше).

2)      Зображення у форматі JPEG чи PMG до 4 МБ.

3)      Кількість представлених робіт: автор (група співавторів) може представити будь-яку кількість робіт.

4)      Оформлення конкурсних робіт: всі роботи повинні мати опис, що включає: а) прізвище, ім’я автора (співавтора); б) назва ВНЗ; в) назва роботи; в) техніка створення; г) розмір (висота х ширина);

5)      Роботи мають бути надіслані на адресу: [email protected]  до 23.00 12 грудня 2016 року.  

Оголошення переможців відбудеться 16 грудня 2016 року.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.