bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс блогів EVS волонтерів

Тебе вразив досвід Європейської волонтерської служби так сильно, що ти невпинно писав або стримив про це у своєму блозі? Ти не дарма витрачав свій час, адже зараз ти можеш взяти участь у конкурсі блогів! Дедлайн - 31 жовтня 2017 р.

І неважливо чи ти зараз на EVS, або був колись, важливим для нас є твій блог про твій незабутній досвід! 

Участь у конкурсі можуть взяти як блоги українських волонтерів, у яких описаний закордонний досвід, так і блоги іноземних волонтерів про їхню службу в Україні.

Починаючи з 1 вересня, кілька разів на тиждень ми будемо виставляти посилання на нові блоги на сторінці Інфоцентру ERASMUS+ Youth (в порядку надходження нових посилань). Ваші блоги зможуть прочитати та оцінити користувачі Центру та всі зацікавлені.

Всі учасники отримають сертифікати та визнання читачів. Переможці, які наберуть найбільшу кількість «лайків» та коментарів, будуть нагороджені цінними призами! 
Щоб взяти участь, заповни коротку форму (https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdzAc8VJb6gbPOzZ2…/viewform) до 31 жовтня. Але не відкладай, адже чим раніше ти надішлеш нам своє посилання, тим більше шансів на перемогу.

Конкурс триватиме до 30 листопада. Переможці конкурсу будуть оголошені та нагороджені у грудні 2017 року.

Організатори конкурсу – ERASMUS+ Youth. Інформаційний центр в Україні

За більш детальною інформацією звертайтесь до офійної сторінки у Фесбуці: https://www.facebook.com/EPlus.Ukraine

Контакти

  • https://www.facebook.com/EPlus.Ukraine/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.