bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс серед молоді на створення власного соціального театру

Project «W» оголошує творчий конкурс серед молоді 15-17 років на створення власного соціального театру.

Здійсни свою мрію. Створи свій театр.

Конкурс для підлітків: кращий сценарій театральної вистави та її постановка

Project «W» – Veterans, Volunteers and William, ветерани та волонтери, які зробили виклик собі та змогли втілити  в життя свої мрії, допоможуть втілити у життя твою мрію.

Учасники АТО/ООС, які ніколи не грали у театрі, не вивчали англійську мову, не вивчали акторське мистецтво, не читали В. Шекспіра на мові оригіналу – змогли поставити реальну виставу та зіграти на реальній сцені.

Більше року вся команда працювала над втіленням проекту та реалізувала його: поставила виставу «12 ніч або, що захочете» В. Шекспіра мовою оригіналу у сучасній обробці.

Дякуючи небайдужим людям, які долучалися до проекту, прикладаючи свої зусилля та віру, довели, що все в нашому житті можливо. Пройшовши всі етапи проекту команда отримала великий досвід, яким хоче поділитися з молоддю та продовжити досягати своїх цілей і допомагати реалізовувати свої мрії іншим.

Project «W» оголошує творчий конкурс серед молоді 15-17 років на створення власного соціального театру.

Мета: розвиток соціального мистецтва черезпідтримку соціально активної молоді, зокрема,підлітків, які займаються театральним мистецтвом через конкурс проектів соціальної вистави за для її реалізації.

Завдання конкурсу:

-          Підтримка та розвиток громадянської активності молоді;

-          Розвиток соціального мистецтва;

-          Згуртування суспільства;

Умови участі:

-          Зібрати команду підлітків, яка хоче створити свій театр;

-          Написати режисерський сценарій на будь-якій твір українського або англійського письменника будь-яких часів, жанр – комедія:

1. Час вистави 50-120 хвилин;

2. Мова – українська;

3. Презентація вистави має бути представлена щонайменше в трьох закладах: медичного обслуговування / дитячий будинок / будинок для літніх людей / спеціалізовані школи тощо – тип закладів на вибір команди (організація надає переможцю підтримку у реалізації показів вистав);

4. Вистава має піднімати щонайменше 1 соціальну проблему: екологія, расизм, інклюзія, благодійність або-будь-які інші – проблема обирається командою;

-          Заповнити аплікаційну форму конкурсу;

-          Подати аплікаційну форму та сценарій на пошту eleos.ukraine@gmail.com до 30 вересня 2019 р. у темі зазначивши: Конкурс для підлітків: кращий сценарій соціальної вистави та її постановка.

Переможець конкурсу буде визначений до 15 жовтня 2019 р.

Призовий фонд для переможця: підтримка та допомога у реалізації проекту:

-          Розробка, придбання реквізиту, костюмів, інших необхідних речей для реалізації проекту на суму 4,000 грн;

-          Рецензія, адаптування та редагування вашого сценарію – підтримка справжнього актора театру та сценариста у постановці;

-          Адміністративна підтримка проекту командою «Елеос-Україна»;

-          Місце для репетицій у центрі Києва у ТурботаХаб;

-          Інформаційне висвітлення проекту, допомога справжнього спеціаліста з піару;

Project «W» – Veterans, Volunteers and William реалізується «Елеос Україна», Сучасна школа англійської мови «English Among People», Івано-Франківським академічним обласним музично-драматичним театром ім. Івана Франка, за підтримки МФ «Відродження», Спільнокошт, Київського міського центру соціальних служб  для сім`ї, дітей та молоді.

Контактний телефон: +380952771183, Олександра Ашрапова.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.