bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Провідний фахівець з закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію фахівця з закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Назва позиції: Провідний фахівець з закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Інформація щодо установи:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр бере участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

 1. Збір та узагальнення даних з регіонів при проведенні верифікації потреби у імунобіологічних препаратах та засобів для проведення безпечних ін’єкцій (далі –ІБП).
 2. Проведення технічних розрахунків щодо чисельності вікових груп що підлягають імунізації на регіональному та субрегіональному рівні (у разі необхідності) для забезпечення проведення верифікації розрахунків визначення потреби в ІБП.
 3. Технічне забезпечення оновлення щомісячної інформації про залишки ІБП у регіонах з урахуванням серій та термінів придатності, обсяги запасів, які зберігаються на національному або регіональних складах.
 4. Технічна допомога у зборі інформації в розрізі регіонів щодо темпів використання ІБП.
 5. Проведення технічних прогнозних розрахунків щодо забезпеченості ІБП на конкретний період.
 6. Надання консультативної допомоги регіонам щодо моніторингу руху ІБП, порядку обліку та звітності про їх використання та залишки.
 7. Участь у  підготовці специфікацій на закупівлю ІБП.
 8.  Участь у підготовці матеріалів для забезпечення розподілів/перерозподілів ІБП між регіонами.
 9. Підготовка за запитом звітів, інформаційних та аналітичних матеріалів щодо моніторингу запасів ІБП.
 10. Участь у організації та проведенні програмних заходів з питань моніторингу використання ІБП, в тому числі робочих груп, круглих столів, семінарів, тренінгів, нарад, конференцій.
 11. Здійснення взаємодії в межах власної компетенції з державними установами та партнерами з питань фармацевтичного менеджменту.

 

 

Вимоги до професійної компетентності:

 1. Вища або середньо-спеціальна освіта за напрямом підготовки «Епідеміологія», «Медико-профілактична справа», «Громадське здоров’я».
 2. Стаж роботи за професією – не менше 2-х років.
 3. Досвід роботи з обліково-звітною інформацією щодо моніторингу лікарських засобів.
 4. Знання усної та письмової ділової української мови, знання англійської мови (бажано).
 5. Комп’ютерні навички (обов’язкове володіння базовими програмами MSOffice на рівні впевненого користувача).
 6. Міжособистісні й комунікативні навички.
 7. Чітке дотримання термінів виконання завдань.
 8. Відповідальність.

Резюме мають бути надіслані на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «227 – 2019 Провідний фахівець з закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення»

Термін подання документів – до 23 вересня 2019 року.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «227 – 2019 Провідний фахівець з закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.