bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Горішніх Плавнях відбудеться круглий стіл щодо впровадження бюджету участі

12 жовтня ГО «НОВА Енергія» запрошує жителів м. Горішні Плавні відвідати круглий стіл «Громадський проект м. Горішні Плавні» щодо впровадження бюджету участі — механізму розподілу бюджетних коштів за участі громадськості. Взяти участь у заходах запрошуються представники міської ради, комітету з питань впровадження бюджету участі, ЗМІ, а також всі небайдужі та активні мешканці міста.

Під час проведення круглого столу експерти проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ознайомлять всіх присутніх з особливостями написання проектних пропозицій, розробки кошторису та методів подачі проектів, голосування та контролю за реалізацією проектів Громадського бюджету.

Окремою темою круглого столу стане робота е-платформи «Громадський проект», котра дає можливість кожному жителю міста приймати участь в онлайн конкурсі. Учасники заходу дізнаються про можливості користування даною системою під час подачі та голосування за громадські проекти.

Громадський бюджет (бюджет участі) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю м. Горішні Плавні віком від 16 років брати участь у розподілі коштів міського бюджету шляхом розробки проектів для покращення міста та/або голосування за них. Кожен  може подати проектну пропозицію, пов’язану з покращенням умов проживання в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують у 2018 році за кошти Громадського бюджету.

Захід організовано ГО«НОВА Енергія» за підтримки міської ради та проводяться в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Початок заходу: 11:00

Місце проведення: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24 (актова зала Горішньоплавнівської міської ради).

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org/

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського бюджету м. Горішні Плавні у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Gorishni.Plavni/

Контактна особа: Омелічкін Сергій

тел.: +38 050 83 76 941

e-mail: energiya.nova@gmail.com 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.