На тебе чекає мікс натхнення, корисних знань і взаємодії, нові знайомства, практичні навички, цікаві розмови й момент “вау!”. Усе це створить ту саму атмосферу, завдяки якій твоє літо набуде ще більшої кількості яскравих фарб
Ми віримо, що саме відповідальне лідерство та волонтерство формують суспільство, де кожний та кожна має голос, підтримку та можливості. Тож не зволікай — час діяти й ставати частиною спільноти дівчат, які готові зануритись з головою в нову пригоду!
Якою є програма проєкту?
Хто може взяти участь у проєкті?
ВАЖЛИВО: 50% людей, які будуть відібрані для участі у події у Львові — це дівчата з попереднім досвідом волонтерської діяльності, а 50% — це особи без відповідного досвіду
ВАЖЛИВО: відбір учасниць offline навчання буде здійснено з урахуванням регіональної представленості (пріоритет надаватиметься дівчатам з невеликих населених пунктів)
Як взяти участь у проєкті?
До 23:59 за Києвом 22 червня 2025 заповни реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/RQPsPQjem9XCwg2L7
Підтвердження отримання заявки та запрошення взяти участь у online навчанні буде надіслано до 23:59 за Києвом 29 червня 2025
ТЕХНІЧНІ ДЕТАЛІ:
Уважно перевір електронну адресу, яку ти зазначаєш як основну контактну адресу в реєстраційній формі (у випадку, якщо ти зазначиш її неправильно, ми не зможемо з тобою зв’язатись та запросити для участі у проєкті)
Якщо ти маєш сумніви щодо того, чи отримали ми твою заявку, пиши нам на офіційну Instargam-сторінку з проханням перевірити її: https://www.instagram.com/glvf.ua/ (якщо через проблеми з доступом до електрики або Інтернету чи інші технічні причини твоя заявка не відправилась/не збереглась, на жаль, виправити цю ситуацію після дедлайну не буде можливим)
ГО “Жіноча Ліга” залишає за собою право не розглядати заявки, подані від людей, які брали участь в попередніх проєктах організації, проте не дотримались правил відповідних проєктів, а також від людей, які проявляли неповагу у комунікації з командою проєкту у рамках відбору на інші проєкти організації (наприклад, залучали третіх осіб для висловлення погроз членкиням організації, використовували шантаж або моральний тиск, тощо)
Проєкт “Girls Leadership and Volunteering Forum 3.0 / Форум відповідального лідерства і волонтерства для дівчат 3.0” реалізується ГО “Жіноча Ліга” за підтримки Міністерства молоді та спорту України, ініціативи “EU4Youth Alumni Network”, що є частиною програми Європейського Союзу “EU4Youth Programme” (#EU4Youth), та Фонду імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна. Погляди, висловлені в рамках проєкту, не обов’язково збігаються з позицією Міністерства молоді та спорту України, ініціативи “EU4Youth Alumni Network” та Фонду імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна
Детальніше з проєктом можна ознайомитись в офіційному Instagram-акаунті: https://www.instagram.com/glvf.ua/
Слідкуй за щоденними новинами на тему ґендерної рівності і прав жінок й можливостями особистого та кар’єрного розвитку в Telegram-каналі “Простір твого зростання”: https://t.me/mydevelopmentspace
Коментарі