bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Показ фільму «20. Двадцять свідчень про переломний день протистоянь на Майдані»

У середу, 18 лютого, о 19:00 у Клубі документального кіно Close Up (м. Київ, вул. Саксаганського 6, Будинок кіно, Синя зала) відбудеться показ фільму «20. Двадцять свідчень про переломний день протистоянь на Майдані»Стрічка про  події ранку 20 лютого на вул. Інститутській є результатом спільних зусиль Євромайдан SOS, Ukrlife.tv,Української Гельсінської спілки з прав людини, а також численних свідків подій на Майдані, які зафіксували цей драматичний момент на мобільні пристрої.

У стрічці, поряд із ютуб-відеохронікою, задокументовані свідчення лікарів медичної служби Майдану, волонтерів, журналістів, безпосередніх учасників подій, а також родичів загиблих. Запис інтерв’ю відбувався наприкінці лютого – на початку березня 2014 року, одразу після того як у нашу лексику увійшло словосполучення «Небесна Сотня». Минув рік, а успіхи слідства залишаються сумнівними. У тому числі через російську воєнну агресію проти України. Працюючи над стрічкою «20», автори, власне, й прагнули нагадати про те, що найпринциповіше для історії країни справа досі не розслідувана, і, таким чином, стимулювати суспільний контроль за розслідуванням.

Показ фільму «20…» вже відбувся у Вільнюсі, Страсбурзі, Берліні, Алмати, Тбілісі, Будапешті, Бішкеку, Москві.

Відразу після перегляду стрічки відбудеться панельна дискусія на тему «20 лютого рік потому: мобільне відео − документалістика − речовий доказ». У розмові візьмуть участь автори фільму, адвокати родин Небесної Сотні, герої стрічки, громадські активісти.

Захід організовується спільними зусиллями Клубу документального кіно Close Uр, Центру Громадянських Свобод та ініціативи Євромайдан SOS.

Інформаційний партнер – Ukrlife.tv

Вхід вільний.

Сторінка події у FBhttp://on.fb.me/1zEwcac

З будь-якими питаннями прохання звертатись до Марії Іваник +380507058672,[email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.