bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На вихідних: арт-ярмарок, фестивалі історично кіно та вуличної їжі, Французька весна у Львові

Пропонуємо до Вашої уваги добірку найцікавіших подій, які відбудуться цими вихідними в Києві та Львові. Якщо Вам відомо про події Вашого міста, будемо вдячні за те, що розповісте про них у коментарях до цього повідомлення. Гарних Вам вихідних!

Київ

17-19 квітня 2015 року – Marts open art fair 2015 і арт-ярмарок під відкритим небом. Цьогорічний весняний захід є продовженням серії масштабних групових виставок живопису від організатора MARTS art project , що вже шостий рік поспіль розвивається і стверджується як потужна всеукраїнська виставкова платформа.

Читати більше...

17-19 квітня 2015 року – ІІ Міжнародний фестиваль історичного документального кіно. У програмі фестивалю представлені 16 конкурсних кінофільмів з України, Латвії та Аргентини, а також багато цікавого кіно в НЕ конкурсному показі.

Читати більше...

18-19 квітня 2015 року – виставка робіт Марко Цитрона. Серія фотографій італійського художника є результатом його участі в художній резиденції Мінлива хмарність в ІЗОЛЯЦІЇ 2011 року.

Читати більше...

18-19 квітня 2015 року – «Десятий фестиваль вуличної їжі» на арт-заводі «Платформа».  В десятий раз фестиваль вуличної їжі запрошує любителів міського відпочинку спробувати кращі гастрономічні страви міських вулиць.

Читати більше...

Львів

17 квітня 2015 року – презентація арт-буку художника Андрія Хіра «Забобони». Книга стала відправною точкою для однойменного виставкового проекту, який нещодавно показав Арт-центр «Я Галерея» у Києві. Проект представляє авторську інтерпретацію етнографічних праць українських дослідників В. Гнатюка, А. Онищука та В. Шухевича.

Читати більше...

17-19 квітня 2015 року – Французька весна 2015 у Львові. Особливістю «Французької весни 2015» є те, що вона носить не лише французький, а й у більшості міжнародний характер. Це означає, що пропоновані культурні події розширили свою географію до Польщі та Румунії, які долучили Львів до запланованих в їхніх країнах мистецьких подій. Саме тому львівська публіка матиме можливість побачити відомого ілюзіоніста, матиме зустріч із паркуристами, слухатиме барокові твори 17-18 століття і джаз.

Читати більше...

18-19 квітня 2015 року – Сьомий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Фестиваль покликаний підняти дух українців, підтримувати та розвивати українські традиції, творити коло благодійників, відкритих до найактуальніших потреб громади.

Читати більше...

18 квітня 2015 року – Велопробіг у межах еко-фестивалю «дЕКОрація».  Мета заходу – привернути увагу львів’ян та жителів області до проблем екології, здорового способу життя, а головне – популяризації екологічно чистого виду транспорту – велосипеду. Окрім того, мало хто знає, що в 20-ти кілометрах від Львова знаходиться справжня перлина природи – заповідник «Розточчя», куди і відбуватиметься велопробіг.

Читати більше...

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.