bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрита лекція Тамари Марценюк «Гендерна політика України та виклики євроінтеграції»

Ресурсний центр ГУРТ та кафедра соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» у четвер, 17 грудня 2015 року, запрошують на відкриту лекцію Тамари Марценюк «Гендерна політика України та виклики євроінтеграції», що триватиме з 17:00 до 18:30.

Місце проведення лекції: вул. Волоська 10, Центр польських і європейських студій, 6 корпус  Національного університету «Києво-Могилянська академія», підвальне приміщення. Зі схемою академічного містечка можна ознайомитися за посиланням.

Участь у заході можлива тільки за попередньою реєстрацією. Дедлайн - 12:00 16 грудня 2015 року. 

Тамара Марценюк – к. соц. н., доцентка кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», асоційована гендерна експертка Міжнародного центру перспективних досліджень (проект «Збільшення можливостей жінок»). У НаУКМА Тамара Марценюк серед інших курсів викладає «Гендер і політику». У 2015 році проводила дослідження стосовно гендерної політики ЄС та України, залученості жінок до політики та запровадження гендерних квот в Україні.

Захід проводиться в межах проекту «Гендерна політика та євроінтеграція – досвід країн Вишеградської четвірки для Східного партнерства», що впроваджується Фондом жіночого підприємництва (Грузія) у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ (Україна) за фінансової підтримки Вишеградського фонду.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.