bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

НАТО радіо марафон 2016

Фонд прав людини за підтримки Посольства Литовської Республіки та Центру інформації та документації НАТО в Україні розпочинають другий безпрецедентний проект «НАТО РАДІО МАРАФОН 2016».

Десять тижнів поспіль – із 8 квітня по 10 червня 2016 року – на хвилі мережі радіостанцій «Наше радіо» представники посольств держав-членів НАТО в Україні ставитимуть слухачам запитання стосовно доктрини НАТО та країн Північноатлантичного альянсу. Ми плануємо достукатися до 12 мільйонів радіослухачів і покрити всі обласні центри України!

Мета проекту – підвищити обізнаність населення України щодо суті доктрини НАТО й завдань Північноатлантичного альянсу, а також донести цікаві факти про країни-союзниці НАТО.

Переможець НАТО РАДІО МАРАФОНу відправиться в штаб-квартиру НАТО в Брюссель уже цієї осені!

Слухайте НАТО РАДІО МАРАФОН на хвилі «Нашого радіо» щоп'ятниці з 15:00 до 16:00. Реєструйтеся в офіційній групі Фонду прав людини в соціальній мережі Facebook і дізнавайтеся більше про НАТО.

Офіційний інформаційний партнер проекту – Ресурсний центр ГУРТ.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.