bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зустріч з українськими письменниками в Маріуполі

Запрошуємо жителів Маріуполя на зустріч з письменниками, що відбудеться 26 серпня о 14:00 в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

У зустрічі з читачами візьмуть участь відомі українські письменники та поети: Сергій Жадан, Любов Якимчук, Галина Крук, Олексій Чупа, Павло Макаренко, а також президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, видавець Олександр Красовицький, екс-заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв, соціальний психолог Тамара Сухенко.

Публічні бібліотеки Донецької області 26 серпня 2016 року отримають 1500 книжок сучасної української та світової літератури від провідних вітчизняних видавців на суму понад 100 000 грн. Ви зможете побачити ці новинки на книжковій виставці у бібліотеці.

Соціальний проект «Жива сучасна бібліотека» реалізується благодійним фондом «Бібліотечна країна» спільно з командою випускників 12-го семінару «Відповідальне лідерство» ініціативи Аспен в Україні. За період червень - серпень завдяки проекту було подаровано 2500 книг бібліотекам Луганської та Донецької обл.

Наразі безкоштовно передали книжки 18 видавництв, серед яких: Фоліо, Дух і літера, Університетське видавництво Пульсари, Видавництво Жупанського, Наш Формат, Брайт Букс, Видавництво Анетти Антоненко, Каяла, Самміт-книга, Мистецтво, видавець Лисенко М.М., Кальварія, Лілея-НВ, Ранок, видавнича група «Основа», Наукова думка, АДЕФ-Україна, видавництво «Основи», автори Мирослав Дочинець, Світлана Ройз, Катерина Єгорушкіна, Тамара Сухенко, а також приватні особи.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів (за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії, США), агенції «Розвиток Приазов’я», народних депутатів України Сергія Тарути та Григорія Шверка.

Інформаційну підтримку забезпечують журнал «Фокус», Gazeta.ua, Громадське радіо, логістичну підтримку — Нова пошта.

ДЛЯ ЗМІ: прес-конференція відбудеться 26 серпня о 10:00 в в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

За додатковою інформацією звертайтеся до виконавчого директора фонду “Бібліотечна країна” Люсьєни Шум, тел. (067) 510 11 82, (050) 364 56 75, livelibrary.ukraine@gmail.com

Контакти

  • БФ «Бібліотечна країна»
  • Виконавчий директор Люсьєна Шум
  • livelibrary.ukraine@gmail.com
  • 067) 510 11 82; (050) 364 56 75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.