bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація «Переселенці - економічний потенціал регіону» (Рівне)

29 жовтня 2016 о 10:30 у Інформаційно-освітній простір «InfoHub», вул.Словацького,3а,офіс 8 відбудеться презентація та дискусія щодо соціальних роликів, зроблених самими ВПО, як приклад активного впливу на зміну громадської думки щодо ставлення до ВПО та перші кроки за виборчі права.

Унікальністю цього проекту є те,що знімали її самі переселенці з бажанням передати справжні емоції та натхнення будувати нове життя на новому місці у м. Дніпро.

Ми з вами поговоримо про доцільність соціальної реклами, про її вплив на соціально-економічне життя суспільства , про можливий внесок кожного для змін та співпрацю між містами та організаціями. Також маємо на меті ознайомити з першим кроком адвокаційної кампаніїї #МаюПравоОбирати спрямованої на відстоювання виборчих прав в новій громаді.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). 

Зустріч у Фб: http://bit.ly/2dIqPUc

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.