bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Твоя Країна» у Хмельницькому

Рух «Твоя Країна» приїжджає до Хмельницького. Не пропустіть можливість цікаво провести вихідні за прогулянками містом в дружньому колі.  

Україна-надзвичайна. Це не лише безкрайні простори полів та степів, зелені ліси та родючі грунти. Україна - безліч міст та містечок зі своєю історією та цікавими пам’ятками. А ще, Україна-це небайдужі люди, що її населяють. Саме ось такі люди створили рух «Твоя Країна»-своєрідну подорож українськими містами у пошуку натхнення, нових знайомств і просто гарно проведеного часу. З 29 вересня по 1 жовтня проект відвідує місто на Південному Бузі-Хмельницький. 3 дні,близько 30 пунктів програми-і все це безкоштовно! Як називають один із найбільших ринків у Східній Європі хмельничани, який єдиний в Україні пам’ятник височіє на вулицях цього міста? Дізнатись про це та багато іншого, цікаво провести вихідні і завести нових друзів зможуть учасники руху. Потрібно лише заповнити заявку за посиланням: bit.ly/tvoja_krajina_anketa Останній термін подачі заявок-22 вересня.

Контакти

  • https://goo.gl/RUZ6Ru
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.