bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дискусія «Між свободою та маніпуляціями: хто і як захищає права користувачів в Інтернеті»

В Одесі відбудеться дискусія щодо викликів для інтернет-користувачів та їхніх цифрових прав. Захід буде цікавим для журналістів, правозахисників, онлайн-активістів. Вхід вільний, обов'язкова реєстрація. Дата проведення - 20 квітня 2018 року.

Впродовж багатьох років український Інтернет був одним з найбільш вільних у світі, тож потреби в обговоренні цифрових прав користувачів практично не виникало.

Багато хто знає про основні права людини, але мало хто задумується, чим є цифрові права для користувачів в онлайні. З огляду на безпекові ризики для країни, доступ до Інтернету і свобода висловлювань онлайн все частіше розглядаються через призму обмежень з боку держави. Чи є межі для таких регуляцій?

О 10.00 у п’ятницю, 20 квітня 2018 року в Одесі в залі “Сієтл” Impact Hub Odessa (вул. Грецька 1А, 3 поверх) відбудеться дискусія щодо викликів для користувачів та їхніх цифрових прав, під час якої учасники обговорять:

  • чи гарантується свобода слова в Інтернеті в Україні і чи вона є абсолютною?
  • про що свідчать затримання адміністраторів “актиукраїнських груп” у соцмережах?
  • за які публікації в Інтернеті правоохоронці можуть переслідувати користувачів і чи співмірні до провини судові вироки для користувачів?
  • чи повинна в Україні обмежуватися робота онлайн-видань, що публікують неправдиву інформацію?
  • чи можуть бути безпека та національні інтереси підставою для регуляцій Інтернету?
  • чи заберуть в українських користувачів право бути анонімними в Інтернеті?

До участі у дискусії запрошують журналістів, правозахисників, зацікавлених користувачів, онлайн-активістів.

Де: Impact Hub Odessa, м. Одеса, вул. Грецька, 1А, зала “Сієтл”, 3 поверх

Коли: 10.00-12.00, п’ятниця, 20 квітня 2018 року.

Для участі потрібно зареєструватися за лінком.

За додатковою інформацією можна звертатися до Ольги Гуртовенко за телефоном +38 050 82 02 777 або ogurtovenko@internews.ua

Захід відбудеться в рамках проекту “Захист Інтернет свободи в Україні шляхом залучення ключових учасників” від ГО “Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.