bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Надавачі правової допомоги в Україні підпишуть Меморандум про взаємодію

15 червня 2018 року у Києві відбудеться підписання Меморандуму про взаємодію надавачів правової допомоги в Україні.

Меморандум планують укласти громадська організація «Асоціація юридичних клінік України», Координаційний центр з надання правової допомоги, громадська спілка «Мережа правового розвитку», громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» та Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги».

Метою документу є забезпечення широкого доступу громадян України, іноземців, осіб без громадянства, у тому числі біженців чи осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту до безоплатної правової допомоги.

Підписання Меморандуму стане логічним продовженням започаткованої раніше спільної роботи з налагодження механізму перенаправлення осіб, які потребують безоплатної вторинної правової допомоги та відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» не є суб’єктами права на її отримання, між системою державної безоплатної правової допомоги в Україні та провайдерами надання такої допомоги з числа представників громадських організацій.

Зокрема, Меморандум передбачає співпрацю за наступними напрямками:

  • створення належних умов для забезпечення права клієнтів на безоплатну правову допомогу;
  • налагодження взаємодії щодо розвитку та підтримки ініціатив, спрямованих на розширення доступу клієнтів до безоплатної правової допомоги;
  • організація та проведення спільного моніторингу стану забезпечення конституційних прав і свобод людини, зокрема права на безоплатну правову допомогу, вивчення та узагальнення випадків, що можуть свідчити про наявність порушень таких прав;
  • сприяння створенню та забезпеченню функціонування на базі правових клубів «PRAVOKATOR» регіональних експертних координаційних рад, зокрема, для систематичного (не менше ніж раз на квартал) узгодження спільних заходів, актуалізації даних про правові потреби громад та регіональних надавачів правової допомоги;
  • підготовка пропозицій щодо розроблення єдиних стандартів надання безоплатної первинної правової допомоги.

Підписання Меморандуму відбудеться у приміщення Координаційного центру з надання правової допомоги за адресою м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 15 поверх. Захід розпочнеться об 11.00.

Контактна особа:

Сергій Рибак,

Менеджер з комунікацій Мережі правового розвитку

Тел.: 066-965-41-20

Ел. пошта: rybak@ldn.org.ua

Контакти

  • Мережі правового розвитку
  • rybak@ldn.org.ua
  • 066-965-41-20
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.