bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошення до участі у IV-му Національному жіночому Форумі

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі 4-го Національного жіночого форуму з ВІЛ та СНІД в Україні, який відбудеться 16 – 18 жовтня 2018 року в м. Ірпінь, Київська обл. (Україна), готель «Конференц-Хол Ірпінь».   

Основні завдання заходу - надихнути та зміцнити потенціал активісток, сформувати команду для впровадження адвокаційних цілей/пріоритетів організації; сформулювати пріоритети жінок у їх різноманітності (географічні, вікові, поведінкові особливості, соціальна вразливість, вразливість перед законом, ідентичність, соціальний статус та інше), окреслити перспективи розвитку  на 2019-2020 роки.

До участі у Форумі запрошуються: жінки-активістки з України, що працюють у сфері ВІЛ та СНІД; членкині БО «Позитивні жінки»; представники та представниці українських та міжнародних організацій, які працюють в сфері подолання епідемії ВІЛ та в сфері інтеграції гендерної рівності; представники та представниці влади.

Проведення 4-го Національного жіночого форуму з ВІЛ та СНІД в Україні з міжнародною участю стало можливим завдяки підтримці наших партнерів, а саме: БО «100% життя», Програма з розвитку ООН в Україні, ООН Жінки в Україні, Фонд Олени Пінчук та Євразійська жіноча мережа зі СНІДу.

Всі витрати, пов’язані з участю у Форумі, бере на себе організатор заходу.
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтеся до представниць
Оргкомітету Форуму, Олени Грідасової та Ганни Арябінської за телефонами +38 (067) 401-99-39,
+38 (099) 365-04-72 або електронною адресою egridasova@gmail.com та
mio.positive.women@gmail.com

Медіа-підтримка  Talent Creative Agency Smart Buro 

Контакти

  •  egridasova@gmail.com
  •  mio.positive.women@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.