bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Хмельницькому та Шепетівці

20–22 листопада делегація Представництва ЄС в Україні відвідає Хмельницький та Шепетівку з офіційним візитом. У програмі: презентація грантів, семінар для бізнесу, брейн-ринг для молоді.

Що?  Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу 
Для кого?  Студенти, школярі, активна молодь.
Коли? 20 листопада, 13:00 – 14:30  Де? Шепетівка, Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 (вул. Горбатюка, 61)
Коли? 21 листопада, 11:30 – 13:00 Де? Хмельницький, Юридичний факультет Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57), ауд. 202, 2-й поверх
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли? 20 листопада, 16:00 – 17:30
Де? Шепетівка, Шепетівська дитяча бібліотека (вул. Героїв Небесної Сотні, 54)
Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.
Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. 

Що?  Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»
Коли?  21 листопада, 15:00 – 18:00
Де? Хмельницький, Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Вайсера, 7), 3-й поверх
Основні теми заходу:

 • Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців;
 • Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні;
 • Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном; 
 • Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС;
 • Агенція сталого розвитку «АСТАР»: взаємодія з бізнесом та принципи співпраці;
 • Діяльність Центру інформаційної підтримки бізнесу у місті Хмельницький та результати співпраці з МСБ;
 • Проведення і супровід закупівель за кошти міжнародних організацій (ЄС, ЄБРР та інші): юридичний аспект.

Серед головних спікерів заходу: Андрій Яремкевич, експерт Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) / Олег Демчук, голова правління ГО Агенція сталого розвитку «АСТАР» / Світлана Каритун, менеджер Центру інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницький / Сергій Ткачук, директор юридичної консалтингової компанії «Партнери» та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar 

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/118100779110349/

Що?  Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС
Коли?  22 листопада, 12:00 – 13:30
Де? Хмельницький, Юридичний факультет Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57), ауд. 202, 2-й поверх
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.
Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС у Хмельницькому, що знаходиться на базі Хмельницького університету управління та права, а також програму розвитку співпраці європейських шкіл eTwinningPlus.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/301087513837287/ 

Що?  Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» 
Коли?  22 листопада, 14:00 – 17:00 
Де? Хмельницький, Юридичний факультет Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57), ауд. 202, 2-й поверх
Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи в процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності.

Серед винесених на розгляд тем:

 • термінологія грантових заявок і тендерів;
 • хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними;
 • види грантової допомоги; – як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці;
 • принципи складання бюджету проекту та ін.

Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренерка: Вікторія Талашкевич, експертка ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Кропивницький); авторка та співавторка проектів, грантованих Британською Радою в Україні, Чорноморським Фондом Регіонального Співробітництва, Фондом «Євразія» та Фондом «Відродження», а також Посольством США в Україні та іншими донорами.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/564832120625219/ 


Візит Представництва ЄС до Хмельницької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтесь до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua, Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua або до Юлії Костащук, тел. +38(098)637-48-47, ykostashchuk@internews.ua.

Контакти

 • +38(098)637-48-47
 •  ykostashchuk@internews.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.