bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація віртуального правового міста «Правопіль» на Docudays–2019

23 березня громадська організація «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» у рамках Docudays2019 презентує віртуальне правове місто «Правопіль».

Тематика цьогорічного фестивалю «Права людини в цифрову епоху».

Віртуальне правове місто «Правопіль» – спецпроект, що покликаний розповісти, як повинні функціонувати органи державної влади, аби відповідати стандартам дотримання прав людини.За допомогою технології 3D-моделювання у простій формі пояснюється, як працюють відділ поліції, державна міграційна служба, суд, центр надання адміністративних послуг та мерія.

Крім загальної презентації об’єктів та інструментів, які надає «Правопіль», правозахисники та представники органів державної влади докладно обговорять проблеми дотримання прав людини в діяльності органів державної влади.

У презентації візьмуть участь:

Вадим Пивоваров, виконавчий директор ГО «Асоціації УМДПЛ»;

Олександр Федорук, керівник «Пенітенціарний напрямок» Асоціації УМДПЛ;

Олена Прашко, Головний спеціаліст Відділу інспектування об’єктів контролю Департаменту реалізації НПМ Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

Владислав Власюк, Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України;

Володимир Стаднік, Старший інспектор з особливих доручень відділу режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України;

Володимир Трохимчук, начальник Управління пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції України;

Павло Кудлай, начальник Управління нормативного забезпечення діяльності ДКВС України Департаменту публічного права Міністерства юстиції України;

Олександр Гатіятуллін, голова ГО «Україна без тортур»;

Тетяна Печончик, голова правління ГО «Центр інформації про права людини»;

Юрій Бєлоусов, виконавчий директор ГО «Експертний центр з прав людини».

Дата та місце проведення: 23 березня, о 16.30 у креативному просторі IZONE (м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8, перший поверх). Для реєстрації на подію заповніть, будь ласка, цю онлайн-форму.

Контакти для запитань та уточнень: Оксана Купер, інформаційний менеджер Асоціації УМДПЛ, 0672816985, oksan.cooper@gmail.com

Організатори: Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, громадська організація«Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» та студія Real Stories Production.

Довідково

За допомогою технології 3D-моделювання ГО «Асоціація УМДПЛ» спільно з ГО «Real Stories Production» створила віртуальне правове місто «Правопіль». Проект, у першу чергу, буде корисним громадським активістам та моніторам органів державної влади, які займаються питаннями відкритості, інклюзивності держорганів, питаннями доступу до публічної інформації. Також інформація із «Правопіля» стане корисною для працівників державних органів влади та всіх зацікавлених. Кожен користувач порталу може отримати там актуальну та наочну інформацію про роботу держорганів, а також зі стандартами дотримання прав людини під час їхньої діяльності.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

Проект Інтернет-портал «Правопіль» реалізується Асоціацією УМДПЛ в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст порталу є винятковою відповідальністю Асоціації УМДПЛ та не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Контакти

  • Асоціація УМДПЛ http://umdpl.info/ https://www.facebook.com/Association.UMDPL
  • umdpl.association@gmail.com (044) 253-40-36
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<