bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Техкомпанії з України запрошують приєднатися до Дня Дівчат

Головна мета заходу - продемонструвати їх майбутню кар’єру в технологічній сфері, збільшити кількість дівчат в STEM і пробудити їхній інтерес до науки та техніки.

Незважаючи на високі зарплати та  динамічність розвитку STEM галузі, дівчата не дуже активно обирають STEM напрямом своєї майбутньої професії. Серед працівників STEM лише 23% жінки. Основними причинами низької представленості жінок є нерозуміння технологій, відсутність прикладів для наслідування у дівчат та невпевненість у власних здібностях.

Долучившись до проведення події, ви зможете допомогти із  подоланням гендерних стереотипів при виборі професії, а також підвищити віру  дівчат у власні здібності та можливість побудувати кар’єру в Україні, в тому числі і в Вашій компанії.

Що необхідно робити?

1. Підтримати захід і Заповнити анкету до 1 жовтня 2019 року включно

https://forms.gle/wVop2SRz65XuunnN8

2. Дочекатися, поки із Вами зв’яжуться та обговорять усі деталі участі.

3. Підготувати цікаву програму для 20-ти дівчат-школярок або студенток: майстер-клас, зустрічі з жінками компанії, провести екскурсію та познайомити з діяльністю компанії  - це надихне дівчат не боятися, а сміливо робити свій вибір у напрямку STEM професій.

4. Підготувати маленькі корпоративні подарунки :)

5. 8-го жовтня 2019 о 12:50  відкрити свої двері для дівчат.

6. 8-го жовтня 2019 о 15:30  долучитись до включення з регіонів в рамках національного заходу, присвяченому День дівчат в технологіях.

Що отримає компанія?

1. Заряд енергії від дівчат.

2. Можливість познайомити дівчат з діяльністю компанії.

3. Продемонструвати свою соціальну відповідальність та стати частиною соціального та професійного формування дівчат.

Як це відбувалось у 2018 році:

Минулого року  технічні та науково-дослідні компанії відкрили свої двері дівчатам 5-9 класів в семи містах України – Києві, Дніпрі, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Южноукраїнську та Ужгороді. Шістнадцять великих та малих компаній провели практичні заняття, екскурсії, семінари, вікторини, конкурси, майданчики для спілкування серед дівчат, які навчаються в середній школі. На завершення дня було організовано телеміст з містами, де проводилась подія, під час якого дівчата поділилися своїми враженнями від візитів до компаній і знайомства зі спеціалістками, які зруйнували їхні стереотипні уявлення про професії. Анкетування учасниць Дня дівчат виявило, що 50% дівчат на початку вважали, що професії поділяються на «чоловічі» та «жіночі”, а 70%  дівчат заявили про те, що День в компанії змінив їх плани на професію. Компанії-учасники: Astound Commerce, Астра-Діа, ювелірний дім “Версаль”, DAXX, Енергоатом, ISM Україна, Luxoft, Miratech, ПриватБанк, Прикарпаттяобленерго, Sombra, TEVA, UGEARS, Unit Factory, УкрГазБанк, 123Soft.

За усією детальною інформацію звертайтеся до координаторки події “День Дівчат” - Анастасії Шевчук.

Контактні дані: +380732217013, asya.shevchuk@gmail.com (в темі листа зазначайте: День Дівчат)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.