bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація конкурсу «Молодіжна столиця України» в Одесі

На всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» в місті Кам’янець-Подільськ було оголошено про офіційний старт конкурсу «Молодіжна столиця України» .

«Молодіжна столиця України» – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Одеса вже 2 рік поспіль буде подавати заявку на конкурс. І якщо минулого року наше місто увійшло до 10-ки міст-фіналістів, то цього року в нас є всі шанси показати кращий результат.

Пропонуємо долучитись до презентації конкурсу у м. Одеса, яка відбудеться 9 жовтня о 14.00, за адресою: вул. Косівська 2-Д, (велика зала).

До участі запрошуються представники влади, лідери і члени формальних і неформальних організацій, громадські активісти, молодіжна рада при Одеському міському голові, представники учнівського та студентського самоврядування, депутати місцевих рад, представники бізнесу, журналісти місцевих ЗМІ.

Результатом заходу буде напрацювання досягнень у сфері молодіжної політики та створення робочої групи, яка буде відповідати за оформлення заявки від міста.

За додатковими питаннями, звертайтеся, будь ласка, до регіональних координаторів Конкурсу Ирина Орёл та Sergey Sizonenko

ДАТА: 9 жовтня 2019 рік

ЧАС: 14.00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: вул. Косівська 2-Д, (велика зала). 

* Подробиці про конкурс:
facebook: https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine/ 
сайт: http://youthcapital.org.ua

#МолодіжнастолицяУкраїни2020 #МСУ2020 #NYCUkraine #НМР

Контакти

  • irinka.orel.16@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.