bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Заходи проекту «ЄврОбус» у Харкові,

10 жовтня 2019 року в Харків завітає «ЄврОбус» - автобус, що мандрує містами України та Молдови аби поширити інформацію про Угоду про асоціацію з Європейським Союзом та розповісти про можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадян.

Зупинка «ЄврОбусу» у Харкові – площа біля ХНАТОБу, вул. Сумська, 25. Саме тут з 13:00 до 17:00 на всіх відвідувачів чекають ігри, вікторини з призами, пізнавальна інформація про відносини України з Європейським Союзом, фотозона.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/383604769182507/

Також у рамках проекту ЄврОбус 10 жовтня у приміщенні «Art Area Дк» (вул. Чернишевська, 13) відбудуться тематичні заходи «Європейські можливості для України».

Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/2494447200623821/

Програма тематичних заходів:

14:00 – 16:30 - Співпрацюй або зникни: уроки Європи для України

«Європейський Союз та Україна: напрямки кооперації», Юлія Біденко, експертка Ініціативи Представництва ЄС в Україні «Team Europe Kharkiv», кандидатка політичних наук, доцентка кафедри політології ХНУ імені В.Н. Каразіна.

«Критерії успішних проектів громадських організацій, співпраця НДО з бізнесом», Олена Розсказова, керівниця Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», членкиня команди Представництва ЄС Team Europe.

«Можливості залучення ресурсів європейських грантових проектів та програм для представників бізнесу та громадських організацій», Денис Ткачов, експерт Ініціативи представництва ЄС в Україні Team Europe

Реєстрація: http://bit.ly/2nmQqx3

Для учасників з Харківської області витрати на проїзд відшкодовуються (за наявності квитків).

17:00 - 18:00 - Європейські освітні можливості для молоді

Інформаційна сесія про академічні та неакадемічні можливості програми Erasmus+ від організаторів та учасників програми.

18:00 - 20:00 - Дискусія про європейські цінності та показ короткометражних фільмів

Модератори: 
Олександр Неприцький, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Юлія Біденко, експертка Ініціативи Представництва ЄС в Україні «Team Europe Kharkiv», кандидатка політичних наук, доцентка кафедри політології ХНУ імені В.Н. Каразіна 

УЧАСТЬ У ВСІХ ЗАХОДАХ ЄВРОБУСУ БЕЗКОШТОВНА!

 Проект «ЄврОбус» реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт - Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії» (GIZ), що втілюється у рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління (GIZ). Проект «ЄврОбус» має на меті створити платформу та залучити різні зацікавлені сторони до відкритого діалогу про переваги і виклики Угоди про асоціацію та впровадження ЗВТ в Україні.

Контакти

  • Відповідальна за організацію: Юлія Козак
  • менеджерка проекту yu.kozak@bard.cv.ua
  • тел. +380506951992
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.