bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Формування Карти розвитку громади для Мереф’янської ОТГ

Протягом квітня-травня 2020 року регіональні координатори ВІ «Активна Громада» спілкувалися змешканцями об’єднаних територіальних громад, аби дізнатися про існуючі проблеми в громадах та зібрати пропозиції для їх вирішення.

Тепер, на основі зібраної інформації ми починаємо формувати “Карту розвитку громади”, яку передамо політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах для втілення.

ЩО: обговорення “Карти розвитку громади” для Мереф’янської ОТГ
КОЛИ: 19 травня 2020 року
МІСЦЕ: платформа Zoom
Як долучитися: https://cutt.ly/XybnSdW

Карта розвитку громади - програма, яка містить містить перелік пропозицій від УСІХ ОХОЧИХ висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ.

Проект “Задай курс владі” в рамках якого відбувається збір пропозицій та формування“Карти розвитку громади” продовжується у 50-ти об`єднаних територіальних громадах!

Під час збору пропозицій мешканці кожної громади мали можливість звернути увагу на найрізноманітніші проблеми, які потребують вирішення. Серед них:
● розвиток інфраструктури;
● підтримка культурних проєктів;
● надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування;
● розвиток житлово-комунального господарства;
● розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
● вирішення екологічних питань;
● запровадження бюджету участі.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до обговорення поданих ідей та пропозицій! Давайте будувати майбутнє наших громад разом!

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • Руденко Андрій
  • координатор ВІ «Активна Громада» міста Харкова. Тел. 067 579 0645 e-mail: kharkiv.inres@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.